Ghost Recon Wildlands Karakter Özelleştirme Detayları ‘Video’

İnceleme videosuna devam ettiğimiz;

Ghost Recon Wildlands Karakter Özelleştirme ekranına bir göz attık

İnternetin yaygın hale gelmesi ve hızlarının artması, oyunlarda multiplayer modu için yeni bir çağ açtı. Hafızalarımızda silinmez izler bırakan o doyumsuz hikayeler artık mazide kalırken, yeni moda single player modlar oyuncuları multiplayer’a ısındırmaktan ibaret.

Çoklu oyuncu deneyiminin başlı başına yeterli olmayacağını düşünen yapımcılar, oyuncunun oyunda kontrol ettiği karakterle özdeşleşmesi için fikir aradılar. Sanırım bu fikirlerin ilki kontrol ettiğimiz karaktere “isim verme” özelliğidir. O günlerden bu günlere oyunlardaki karakter özelleştirme kâh yapımcıların, kâh oyun modderlarının çabalarıyla ileri bir noktaya geldi.

Artık oyunlarda karakterimize isim vermekle kalmıyor, göz rengini, saç,sakal, bıyık, kaş rengini belirleyebiliyoruz. Çantasından takısına, dövmesinden yüz yarasına kadar özelleştirebildiğimiz karakter hayalimizdeki kahraman oluveriyor.

İşte bu oyunda da böyle bir karakter özelleştirme imkanı var ve sizler için bir göz attık. Oyunda detaylı bir silah özelleştirme imkanı da mevcut, onu da ayrı bir videomuzda sizlerle paylaşacağız.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox