Ghost Recon Wildlands oyununun haritası çıktı

Ubisoft’un Ghost Recon Wildlands oyununun haritası çıktı

Fransız video ve oyun geliştiricisi Ubisoft Entertainment aksiyon oyunlarının yabancısı değil. Ubisoft Entertainment, belli bir oranda Amerikalı Electronic Arts ile ortaklığı mevcut.

İlk Assassin’s Creed’den bu yana geçen on yıldır dünya çapında oyunlar yapıyorlar ve formüllerini geliştirmeye ve mükemmelleştirmeye devam ediyorlar. Oyunun dünya haritası çıktı ve çok büyük.

Gördüğünüz gibi, Wildlands’ın Bolivya’sı büyüklük açısından cimrilik etmiyor ve her bölge çok çeşitlilik gösteriyor. Ghost Recon Wildlands aksiyon oyunu önümüzdeki yılın başında piyasaya çıkacak.

Wildlands, gördüğünüz gibi hedeflerle baş etme konusunda uzman ve Ubisoft bize tam olarak bunu gösteriyor. Gün boyunca tabancaları kullanarak bir düşman inine nasıl sızdığımızı, daha sonra gece fırtınanın ortasında aynı görevi nasıl yaptığımızı görüyoruz. Önemli olan bu ayrıntıların oyunu nasıl oynadığını etkileyebileceğini göstermekti ve kesinlikle gösteriyor.

Ubisoft'un Ghost Recon Wildlands oyununun haritası çıktı

Tom Clancy’nin Ghost Recon Wildlands Beta programına kayıt sadece birkaç gün önce başladı, oyuna erken bir bakış yapmak istiyorsanız, kayıt olmaktan çekinmeyin. Tom Clancy’nin Ghost Recon: Wildlands, 17 Mart 2017’de PC, PS4 ve Xbox One’da piyasaya çıkacak.

OKU ►  The Sims 4, Xbox One ve PlayStation 4’e geliyor!
OKU ►  Google Cardboard’a benzeyen arttırılmış sanal başlık HoloKit karşınızda

Oyun gerçekten güzel görünüyor umarız oyuncular oyunu keyif ile oynarlar.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox