Destansı bir yolculuğa çıkan baba ve oğlu maceralarıyla God of War, 2018'de piyasaya çıkacak.

Destansı bir yolculuğa çıkan baba ve oğlu maceralarıyla God of War, 2018’de piyasaya çıkacak.

Sony geçen seneki E3 etkinliğinde bize yeni bir God of War oyununu sunmuştu ve neredeyse kusursuzdu. Oyunun gösterimi yaklaşım on dakikaydı. God of War III’ten sonra Kratos canlı ve gayet iyiydi. Güzel bir ortam, heyecanlı bir mücadele ve en önemlisi karakter gelişiminin güçlü bir göstergesiydi. Sadece World of Destroyer’ı geri kazanmakla kalmadık aynı zamanda Kratos’un daha insani bir tarafını gördük.

Destansı bir yolculuğa çıkan baba ve oğlu maceralarıyla God of War, 2018'de piyasaya çıkacak.

Bir sonraki God of War 2018 yılının başlarında piyasaya çıkacak. Yeni gelecek olan oyun karakter odaklı bir hikayesi olacağını biliyoruz. Bu yılki gösterimde savaşçının oğluyla olan ilişkisinde sıkıntılı bir durum olduğu gösterildi. Oğlunun, Kratos’un güçsüz ve lanetli olduğunu düşündüğünü ve babasının ona güçlü ve soğukkanlı olmayı öğretmesi gerektiğini söylerken izledik. Ayrıca, annesinin Kratos’a herkesin kötü olmadığını hatırlatan oğlundan kendisinin korunduğunu görüyoruz.

Kratos’un oğlunun yeni gelecek olan oyunda geçen sene izlediğimiz gösterimden daha aktif bir rolü var. Genç çocuk kendinden emin, meydan okuyucu, daha cesur ve daha bilinçli görünüyor.

OKU ►  Tokyo Olimpiyatlarının meşalesini uçan bir araba yakacak

Oyunun baba ve oğul macerası güzel görünüyor ancak çok fazla ayrıntı verilmedi. Yine de 2018’e kadar daha çok zaman var. O zamana kadar spekülasyonlar ortalıkta dolaşacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here