akın zaman Android mesajlaşma uygulamasının adını değiştiren Google, şimdi de yapay zekadan gücünü alan Allo'yu yeni bir platforma getirmeye hazırlanıyor.

Yapay zeka tabanlı akıllı mesajlaşma uygulaması Web’e geliyor.

Konu mesajlaşma ugulamalrı olunca Google’ı durdurana aşk olsun. Yakın zaman Android mesajlaşma uygulamasının adını değiştiren Google, şimdi de yapay zekadan gücünü alan Allo’yu yeni bir platforma getirmeye hazırlanıyor. Nick Fox’un twitter adresinde yazdığına göre şuan da Allo için masaüstü web client’ı geliştiriliyor. Ancak şuanda geliştirme sürecinin henüz başlarındalar. Google Allo için masaüstü uygulaması yolda diyebiliriz.

Rekabet içinde oldukları mesajlaşma uygulamaları, Facebook Messenger gibi, platformlar arası geçişi akıllıca sağlarken, geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya sürülen Google Allo neden bunu kullanıcılarına sunmasın değil mi?

Google Allo için masaüstü uygulaması yolda

Yakın zamanda gelmiş güncelleme ile Google Asistant yardımcısı kişisel bilgilerinize daha iyi bağlanıyor ve sizin planlarınızı daha kolay koordine etmek veya yazınıza daha uygun emojiyi öngörmek gibi özellikleri sizlere sunuyor. Android Messages’ın aksine masaüstüne gelecek olan bu uygulama için daha şaşırtıcı haberler duyacağımız aşikar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here