Google Glass’larınızın tozunu almanızın vakti geldi

Google Glass, üç yıl aradan sonra yeniden güncelleniyor

Google Glass’larınızı, hala onlara sahip olanlarınız varsa kutusundan çıkarıp bir tozunu alın. – 1,500 ABD doları karşılığında bilgisayar birkaç güncelleme ile bugün tekrar spot ışıklarını üzerine çekti ve geri döndü. Bir takım güncellemelerle Bluetooth bağlantısı daha da güçlendirilerek kullanım alanı artırıldı. Google Glass, üç yıl aradan sonra yeniden güncelleniyor.Google Glass, üç yıl aradan sonra yeniden güncelleniyor

Bugün, Eylül 2014’ten beri ilk kez güncellenen Google Glass, bir “MyGlass” tamamlayıcı uygulama güncellemesi, bazı hata düzeltmeleri ve şimdi Bluetooth’u destekliyor. Bu, yeni “XE23” sürümünün artık fareler, klavyeler ve diğer Bluetooth özellikli nesneleri kendi Glass cihazına bağlayabileceği anlamına geliyor. Google Glass, üç yıl aradan sonra yeniden güncelleniyor

Google Glass’a Bluetooth desteğine sahip olan ürünlerle (mouse ve kulaklık gibi) bağlantı desteği geldi. Aynı zamanda güncellemenin detaylarında belirtildiği üzere bazı hata gidermeleri ve performans iyileştirmeleri de gerçekleştirildi. Severek kullananların tekrar heyecanlanacağını düşünüyoruz.

Uygulama güncellemesi dün yayınlandı ve daha da büyük bir sürpriz olarak, Glass için yazılım güncellemesi bugün geldi. Görünüşe göre, Google’daki birileri hâlâ uyarıcı tüketici sürümleri üzerinde çalışmaya devam ediyor.

OKU ►  Will Smith’in oynadığı ‘Bright’ adlı Netflix filminden ilk görüntüler
OKU ►  NASA’nın yayınladığı inanılmaz fotoğraflar

Google’ın neden bu iki güncellemeyi yapmak için oldukça geç bir zamana bırakmayı seçtiğini bilmiyoruz. Bir güncellemenin neredeyse üç yıldan sonra ortaya çıkması ilginç. Özellikle eski sürümden farksız olması kafaları karıştırıyor. Ancak Google, optik monte giyilebilir cihazlarını tamamen unutmadığını, bir köşeye bırakıp atmadığını da gösteriyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox