Google’ın yeni ‘Haberler ve Hava Durumu’ uygulamasını

Tek sayfada sayfalarca haber başlığı

Haberlerinizi her sabah Google’dan arıyorsanız, Google’ın yeni ‘Haberler ve Hava Durumu’ uygulamasını indirmeyi düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Uygulamanın yapımcısı yeni özellikler ekledi. Şimdi artık aynı anda 200 haberi, ‘Daha Fazla Başlık’ özelliğiyle ve sadece kaydırma çubuğunu aşağıya doğru kaydırarak inceleyebileceksiniz.

OKU ►  Google Maps’in son özelliği park yerinizi hatırlatıyor

‘Daha Fazla Başlık’ bölümü siz çubuğu kaydırdıkça yeni haberleri haznesine doldurarak sanki sonu olmayan bir haber yazısı akıntısına sebep olur. Haberler & Hava Durumu uygulaması, bir çok site bu formata geçiş yaptığı için AMP (Accelerated Mobile Pages) makaleleri gösteren sayfalara öncelik tanır. Google aynı zamanda görüntülenen içeriğin algoritmik olacağını belirtti. Yani gösterilen makalelerden seçilen kaynaklara kadar her şey arka planda çalışan bir algoritmaya bağlı olacak. Siz uygulamayı kullandıkça, o sizin için haber bulmakta daha usta hale gelecektir.

Google ‘Haberler ve Hava Durumu’ uygulaması hem Android ve hem de iOS için edinilebilir. Çabuk, şimdi! Bu, sizin Google akımında iPhone sever arkadaş bulmak için son şansınız olabilir.

Uygulamanın güncellemesi birkaç gün içerisinde piyasaya yayılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here