Polypohny’nin PS4 oyununu tecrübe etmeniz için ilk şansınız

Polypohny’nin PS4 oyununu tecrübe etmeniz için ilk şansınız

Artık Polyphony Digital oyun stüyosunun oyunlarını beklemeye alıştık. Gran Turismo Sport’da diğerlerinden farklı değil gibi gözüküyor. Ama oyunu sevenlere güzel bir haberimiz var. Sanal piste ilk turunuzu atmak için çok fazla beklemenize gerek kalmadı çünkü Gran Turismo Sport’un kapalı betası Mart’ın 17’sinde başlıyor.

Kapalı beta ilk etapta ABD’de başlayacak ama kısa süre içerisinde Avrupa’da da testlerin başlayacağı açıklandı. Bu testler süresince hangi araçları kullanabileceğiniz ve hangi pistlerde yarışacağınız değişecek. Ama oyuna eklenen Driver Profile (sürücü profili) özelliğini kesinlikle deneyebileceksiniz. Bu özellik sayesinde oyun sizin karşınıza kendinizle aynı yetenek seviyesindeki sürücüleri atayacak.

Şunun da altını çizelim. Beta günü süresince istediğiniz kadar yarışamayacaksınız. Zira betanın günün belli saatlerinde açılacağı ifade edildi. Ama hemen gözünüz korkmasın çünkü bu betaya katılamasanız bile Polyphony çok yakın bir zamanda daha geniş kapsamlı bir beta daha yapacağının sözünü verdi. Şimdilik gözlerini PS4 panelinizde olsun ki beta davetiyenizi kaçırmayın.

OKU ►  Farpoint’e online Co-Op oynama özelliği geliyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here