Griffin, CES 2017 Fuar’ında en yeni ürün grubunu tanıttı

Date:

Griffin, CES 2017 Fuar’ında tanıttığı ürünlerle ilgi odağı oldu

Connected Toaster, Connected Coffee Maker, Connected Mirror, PowerBlock Beacon ve PowerJolt Beacon’u içeren yeni akıllı ev ürün setini tanıtan Griffin fuarın ilgi odağı oldu.

Yeni Griffin Home koleksiyonunun ilk ürünü olan Connected Coffeemaker, 99.99 dolar fiyatla satılıyor. Bluetooth özellikli akıllı kahve makinesi, akıllı telefon uygulamasıyla, isteğe bağlı olarak, demlenmiş bir fincan kahve oluşturabiliyor. 2017 yılının ikinci çeyreğinde çıkacak olan Connected Coffee Maker, 12 bardak kadar kahve yapabiliyor ve istediğiniz gibi zamanlayabildiğiniz akıllı özelliklere sahip.

Kahve Makinesine, ayrıca Connected Toaster eşlik edecek ve 2017 yılının ikinci çeyreğinde çıkarılması planlanan Connected Toaster, bir uygulama ile Bireysel kullanıcı kızarmış ekmek tercihlerini hatırlıyor.

Çift hazneli ekmek kızartma makinesi, ekmek türü ve kızartma derecesi için dijital sıcaklık ayarlarına sahip

Griffin, CES 2017 Fuar’ında tanıttığı ürünlerle ilgi odağı olduGriffin’in Ev koleksiyonundaki en iddialı ürünü ise, 2017 yılının sonlarında 999.99 dolar karşılığında piyasaya sunacağı Connectedmirror gibi görünüyor. Bu ayna, diğer Griffin Home ürünlerinden zaman, hava raporu ve durum mesajlarını alabiliyor. Bu Bilgileri ayna kenarlarında gösteriyor ve tamamlayıcı uygulama ile kişiselleştirilebiliyor.

Griffin, CES 2017 Fuar’ında tanıttığı ürünlerle ilgi odağı olduKoleksiyondaki en son iki ürün olan PowerBlock Beacon ve PowerJolt Beacon, kullanıcıların cihazlarının şarjları bitmeden önce şarja takmalarını hatırlatmak için tasarlanmış akıllı şarj cihazlarıdır. Her şarj cihazında bir akıllı telefona veya tablete bağlanan Bluetooth özelliği bulunur ve güç seviyesini takip eder. Belirli bir kullanıcı tarafından belirlenen güç eşiğine ulaşıldığında, şarj cihazı müşterilere cihazlarını takıp şarj etmesini hatırlatacaktır.

39.99 USD fiyatla satışa sunulacak olan PowerBlock Beacon ve 29.99 USD fiyatla satışa sunulan PowerJolt Beacon, 2019 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Griffin iPad mini 4 için yeni Survivor Extreme ($ 69.99), iPad için Survivor Journey Folyoları (mini için 39.99 $, Pro için 49.99 $) ve iPhone için Survivor Glass ekran koruyucusu da dahil olmak üzere iOS cihazları için birkaç yeni ürün sunuyor iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için olan modelleri (39.99 $).

Griffin’in Journey Folio hariç, yeni iPhone ve iPad ürünlerinin tamamı, şu anda Griffin web sitesinden sipariş edilebilecek , 2017 yılının ilk çeyreğinde kullanıma sunulacak.

CES 2017’den gelen en yeni haberleri takip etmek için buraya tıklayın.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...