Hasbro Gaming Create her mevsim yeni bir tahta oyunu sunuyor

Hasbro, Hasbro Gaming Crate olarak adlandırılan kendi abonelik servisi ile diğer oyunlarla mücadele etmeye karar verdi

Loot Crate ve Minecraft gibi modası geçmiş oyunlar, Nickelodeon’nun çocuk dostu kutuları, bilim tabanlı MEL Kimya oyunları ve Birchbox makyaj oyunları gibi bu günlerde seçim yapabileceğiniz çok çeşitli oyunlar var. Saygıdeğer oyuncak şirketi Hasbro, Hasbro Gaming Crate olarak adlandırılan kendi abonelik servisi ile bu oyunlar ile mücadele etmeye karar verdi. Çocuk dostu ve yetişkinlere yönelik lezzetler sunuyor ve üç ayda bir 49.99 dolara üç oyun gönderiyor.

Hasbro, Hasbro Gaming Crate olarak adlandırılan kendi abonelik servisi ile diğer oyunlarla mücadele etmeye karar verdi

Her iki özellikteki oyunda da ilk aydan itibaren oyunlarda giyeceğiniz bir maske mevcut. İlk Family Crate’de orijinal olarak Mask of Anubis in Japan adlı bir başlık ve Mask of the Pharoah adlı seçkin bir VR tahta oyunu olacak. Bir oyun tahtası, dijital uygulama ve VR maske ile birlikte geliyor. Oyuncular, Eski Mısır’da bir piramit keşfederken gördüklerini anlatıyor. Party Create’de ise yetişkinlere yönelik ifadeler söylemeye çalışırken ağzınızı açık tutan garip bir ağızlık takmak zorunda kaldığınız Koe Santagato Speak Out olacak.

OKU ►  Facebook kişisel ihtiyaçlara yönelik bağış uygulamasını başlatıyor
OKU ►  E3 2017: Minecraft her cihazda oynanabilecek

Game Bento ve Awesome Pack gibi masaüstü oyunları da var. Büyük bir şirket olan Hasbro bu tür hizmetleri ilk kez sunuyor. Ayrıca Hasbro ilk üründe ücretsiz nakliye hizmeti de sunacak. Kayıt olanlar için oyunlar bu sonbaharda gönderilecek.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox