Huawei Honor Band 3 modelinin çıkış tarihi ortaya çıktı

Akıllı telefonlarıyla ön planda olan Huawei, yeni akıllı bantı Honor Band 3 ile geliyor

Akıllı telefonlarıyla bilinen Huawei, yeni akıllı bantlarıyla da gündeme gelmeye başladı. Akıllı telefonlarına eşlik edecek olan yeni bantları Huawei Honor Band 3 modelinin yeni serisi ile çıkış tarihini verdi. Yayınlanan afişine göre, yeni akıllı bileklikler 12 Haziran’da tanıtılacak ve bilekliklerin çıkışı da yine Haziran ayı içerisinde yapılacak.

Araba kullanırken ya da sahilde yürüyüşünüzü yaparken çoğu insan da bu akıllı saatleri ve bantları görmüşsünüzdür. Doğrudan telefonlarla bağlantı kurabilen bu teknolojilerde, kullanıcıların hem günlük olarak aktivite verileri takip edilebiliyor hem de telefonların kullanımının zor olduğu alanlarda, kullanıcıların yardımına koşuyor.

Akıllı telefonlarıyla ön planda olan Huawei, yeni akıllı bantı Honor Band 3 ile geliyor

Apple Watch saatleri bu konuda bir lider konumunda. Fakat, Huawei deyip te geçmeyelim. Apple’ın en büyük rakiplerinden biri Huawei’dir. Huawei Honor Band 3 serisinin özelliklerinden bahsedelim biraz da. Akıllı bantlarda kalp ritim ölçerlerinin bulunacağı söylentiler arasında. Ayrıca, yenilenmiş sensör teknolojisiyle beraber daha doğru sonuçlar vermesi beklenen Huawei Honor Band 3 akıllı bilekliğinin bunun dışında OLED ekranlarıyla çıkması bekleniyor. Bu akıllı bant, IP68 sertifikasına da sahip olacak diyorlar, bakalım 12 Haziran’da herşey netlik kazanacak.

OKU ►  Apple Beats X kablosuz kulaklıkların 10 Şubat’ta çıkacağını duyurdu

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox