Injustice 2’nin yeni tanıtım filmi yayınlandı

Date:

Batman’le Robin neden kavga ediyor?

Dövüş oyunu sevenlerin heyecanla beklediği Injustice 2, yeni tanıtım videosu ile oyuncuların karşına çıktı. Tanıtım filminde DS Comics’den tanınan Bane, Poison Ivy, Wonder Woman, Supergirl gibi karakterler yer alıyor. Bununla birlikte tanıtım videosunda Darkseid karakterinin de bulunması meraklılarının aklındaki soru işaretini de yok etmişti.

Tanıtım filmindeki en çok soru işareti oluşturan nokta ise Batman ve onun oğlu olan Robin’in (Damien Wayne) de birbiriyle dövüşüyor olması.

Injustice 2’nin hikayesi, 2013 yılında çıkan ilk oyunu Injustice: Gods Among Us’ın kaldığı yerden devam ediyor. İlk oyunda Superman ve Batman dünyanın kontrolünü sağlamak için birbirlerine savaş açmışken diğer kahramanlarda taraflarını seçmişti. Tanıtım filminde Batman ile Robin’in kavga etmesi Robin’in Superman tarafını seçip kendi babasına karşı savaş açıp açmadığı sorusunu akıllara getirdi.

Aile içi kavga

Superman’in kuzeni olan Supergirl’ün de tanıtım filminde Batman’in yanında yer alması aileler arası kavganın oyunun hikayesinde büyük yer aldığına dair ipuçları vermiş oldu.

Kötük ile iyiliği ayıran çizginin birbirine karıştığı Injustice 2’nin Playstation 4 ve Xbox One’a çıkış tarihi 16 Mayıs 2017 olarak açıklandı. Önümüzdeki haftalarda oyunda yer alacak diğer karakterlerle ilgili yeni bilgi ve tanıtım filmlerinin yayınlanacağının da müjdesi verildi.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...