Injustice 2’nin yeni tanıtım filmi yayınlandı

Batman’le Robin neden kavga ediyor?

Dövüş oyunu sevenlerin heyecanla beklediği Injustice 2, yeni tanıtım videosu ile oyuncuların karşına çıktı. Tanıtım filminde DS Comics’den tanınan Bane, Poison Ivy, Wonder Woman, Supergirl gibi karakterler yer alıyor. Bununla birlikte tanıtım videosunda Darkseid karakterinin de bulunması meraklılarının aklındaki soru işaretini de yok etmişti.

Tanıtım filmindeki en çok soru işareti oluşturan nokta ise Batman ve onun oğlu olan Robin’in (Damien Wayne) de birbiriyle dövüşüyor olması.

Injustice 2’nin hikayesi, 2013 yılında çıkan ilk oyunu Injustice: Gods Among Us’ın kaldığı yerden devam ediyor. İlk oyunda Superman ve Batman dünyanın kontrolünü sağlamak için birbirlerine savaş açmışken diğer kahramanlarda taraflarını seçmişti. Tanıtım filminde Batman ile Robin’in kavga etmesi Robin’in Superman tarafını seçip kendi babasına karşı savaş açıp açmadığı sorusunu akıllara getirdi.

Aile içi kavga

Superman’in kuzeni olan Supergirl’ün de tanıtım filminde Batman’in yanında yer alması aileler arası kavganın oyunun hikayesinde büyük yer aldığına dair ipuçları vermiş oldu.

OKU ►  Call of Duty oyunu İkinci Dünya Savaşı’na geri mi dönüyor?

Kötük ile iyiliği ayıran çizginin birbirine karıştığı Injustice 2’nin Playstation 4 ve Xbox One’a çıkış tarihi 16 Mayıs 2017 olarak açıklandı. Önümüzdeki haftalarda oyunda yer alacak diğer karakterlerle ilgili yeni bilgi ve tanıtım filmlerinin yayınlanacağının da müjdesi verildi.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox