iPad Pro 2 ve kırmızı iPhone 7 mi geliyor?

Date:

Söylentilere göre Apple’ın mart ayında düzenleyeceği etkinlikte yeni duyurular gelecek

Macotakara’nın yayınladığı haberede, ismini vermeyen bir kaynağa göre, mart ayında iPhone tarafından yapılacak olan basın etkinliği iPad Pro odaklı olacak.

Bununla birlikte Apple yeni sezona uyumlu modelleriyle Apple Watch’larında yenilerini tanıtılabilir.

Etkinlikte üç yeni iPad’in tanıtılması bekleniyor. Bunların arasında 10.5-inçlik olan bir model var ki firmanın yeni amiralgemisi olması bekleniyor. Habere göre 2017’de çıkacak “iPad Pro 2”nin, 12.9-inç ve 10.5-inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla geleceği ifade edildi.

Bununla birlikte Apple’ın daha bütçe dostu 9.7-inç ekrana sahip bir iPad’i de duyurabileceği belirtildi. Yeni gelecek iPad’in iPad Air 2’nin yerine gelmesi bekleniyor. Pazartesi yayınlanan haber iPad Pro’nun 7.9-inçlik bir veriyonunun da çıkabileceğini iddia etse de söylentiler iPad minilerin bir yeniliğe uğramayacağı yönünde.

Macotakara’nın haberine göre iPhone 7’lerede yeni bir model geliyor. Buna göre yeni model iPhone’lara kırmızı renkli seçeneğini eklenecek. Bu modellin “iPhone 7s”’le birlikte gelmesi bekleniyor.

Bir diğer haber ise 128GB belleğe sahip olarak gelecek iPhone’un SE modeli. Daha önceki haberlere göre Apple SE modellerine yenilik getirmeyecekti ama bu durumda bir süpriz yapabilir. Şu anda piyasada bulunan SE modelleri 64GB’lık bellekle birlikte geliyor.

Apple firması martta düzenleyeceği basın etkinliğinden sonra haziran ayında da Worldwide Developers Conference’ı düzenleyecek. Bu etkinlikte iOS 11, macOS 10.13, watchOS 4 ve tvOS 11’in duyurulması bekleniyor.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...