Aracınızdan hiç çıkmadan yakıt ikmali yapabileceksiniz

Aracınızdan hiç çıkmadan yakıt ikmali yapabileceksiniz

Kredi kartından yakıt alırken arabadan çıkıp benzinliğin marketine girmeye üşenenlerdenseniz sizin için iyi bir haberimiz var. Jaguar bunun için bir çözüm üretti. Eğer kullandığınız benzin istasyonu buna uyumluysa artık aracınızdan hiç çıkmadan yakıtınızın ödemesini yapabileceksiniz. Konuyla ilgili Shell markasıyla anlaşan Jaguar sürücülerin işini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Bu özelliği destekleyen bir Jaguar araba modeline sahipseniz, Shell ile geliştirdiği nakitsiz ödeme uygulamasını kullanarak ödemenizi yapabileceksiniz. Şuanda bu özelliği destekleyen modeller Jaguar F-PACE, XE ve XF.

Uygulama ödeme aracı olarak Apple Pay veya PayPal kullanıyor. Bununla birlikte Jaguar uygulamanın en kısa zamanda Android Pay’e de geleceğinin müjdesini verdi. Nakitsiz ödeme uygulaması şuanda sadece İngiltere’de bulunan Shell istasyonlarında kullanılabiliyor. Ama Jaguar uygulamanın bu yıl içerisinde dünyanın dört bir yanında kullanılabileceğini ifade etti.

OKU ►  Formula E’nin konsept araç tasarımları bilim kurgu filmlerinden çıkmış gibi

Bununla birlikte Jaguar, nakitsiz ödeme yöntemini arabaya servis restoranlar ve otoparklar içinde geliştirme niyetinde olduklarını vurguladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here