Justice League resmi fragmanı yayınlandı

Şimdi Marvel düşünsün

Süper kahraman filmlerinin iki büyük yapımcısı Marvel ve DC Comics’in ezeli rekabetinde büyük bir manevra DC’den geldi. DC Sinematik Dünyası, Batman, Superman, Aquaman, Cyborh ve Wonder Woman’ın birlikteliğinden oluşan süper kahraman timi Justice League’in (Adalet Birliği) ilk resmi fragmanını yayınladı.

Justice League’in ilk tanıtım filmleri Batman V Superman filminin gösteriminden sonra başlamıştı ama yapımcı firma resmi bir fragman yayınlamamıştı. Sonunda çizgi roman severlerin beklediği fragman yayınlandı.

Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla yüksek miktarda aksiyon bizi bekliyor. DC Comics’de görmeye alıştığımız iç karartan ve ciddi tarz biraz esnetilmiş gibi duruyor. Öyle görünüyor ki dünya yabancı bir evrenden gelen yaratıklar tarafından saldırı altında. Batman’in önderliğinde toplanan Justice League’de bu filmde ilk kez dünyayı kurtarmak için bir takım oluyor.

Justice League’in vaz geçilmez üyelerinden birisi de Superman. Ama Batman v Superman filminde ölen kahramanı fragmanda görmesek bile onun kız arkadaşı Louise Lane tanıtım filminde gözüküyor. Bu da sevilen kahramanın bir dönüş mü yapacağı sorusunu akıllara getirdi.

OKU ►  MARVEL Avengers: Infinity War setinden epik bir teaser yayınladı

Maalesef filmi izlemek için biraz daha beklememiz gerekecek. Zira filmin vizyona girme tarihi olarak 17 Kasım 2017 işaretlenmiş.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox