Kadınların kabusu: Selülitlere Ozon Yağı Tedavisi

Kadınların kabusu: Selülitlere Ozon Yağı Uygulaması

Ozon Yağını selülitlerinizi gidermek için hiç denediniz mi? Eğer, cevabınız hayır ise, buyurun haberimizi okuyun ve selülit kabusunuzdan kurtulun. Bilindiği üzere, Ozon Yağı, mikrop kırıcıdır ve suda, havada mikrop, bakteri ve kötü koku bırakmaz. Ozon, en etkili oksidandır ve doğaldır. Selülit tedavisinde kullanıldığı gibi daha bir çok problem içinde kullanılır.

Kadınların kabusu: Selülitlere Ozon Yağı Uygulaması

Ozon gazı ile birleştirilmiş saf zeytinyağı ile deri üzerine yapılan masaj sayesinde sağlıklı, parlak ve düzgün bir cilde sahip olabilirsiniz. Dokuları gençleştirme özelliğinden dolayı belli bir süre kullanılması halinde cilde parlaklık veren etkisi kısa zaman içerisinde görülecektir. Ozon, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Ve, Ozon yağı, uygulanan cildin elastikiyetini artırır, selülit tedavisinde gözle görülür bir etki meydana getirir. Peki, Ozon Yağını, selülitlerimize nasıl uygularız?

Öncelikle, yeterli miktarda Ozon Yağını elinize alın. Ve, ardından selülit olan bölgelerinize, hafif basınç ve dairesel hareketlerle masaj yaparak, yağ, cilt tarafından emilinceye kadar uygulayın. Farkı, bir kaç uygulamadan sonra hemen görecekseniz.

OKU ►  Nubia NX907J, Çin’in sertifikasyon kurumunda ortaya çıktı

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox