Temmuz ayının sonunda sevkiyatlara başlanılacak

Lego, bu yılın başlarında duyurduğu, basit programlanabilir robotik kit’i Lego Boost için ön sipariş açılışını başlatıyor. Robotik kit, iki motor, bir renk, mesafe sensörü ve 3D yazıcı oluşturmak için gereken tüm parçaları içeriyor. Kit için belirlenen fiyat ise, 159.99 dolardır. Çocuklar, basit bir sürükle ve bırak programlama sistemi kullanarak, yaratıcılıklarını bir Android veya iOS uygulamasıyla kontrol edebilirler.

Lego, bu yılın başlarında duyurduğu, basit programlanabilir robotik kit’i Lego Boost için ön sipariş açılışını başlatıyor. Robotik kit, iki motor, bir renk, mesafe sensörü ve 3D yazıcı oluşturmak için gereken tüm parçaları içeriyor. Kit için belirlenen fiyat ise, 159.99 dolardır. Çocuklar, basit bir sürükle ve bırak programlama sistemi kullanarak, yaratıcılıklarını bir Android veya iOS uygulamasıyla kontrol edebilirler

Ön siparişler, Temmuz ayının sonlarında sevkiyata başlayacak. Boost, programlanabilir Lego için çeşitli seçeneklerden biridir. Ayrıca, bilinen Lego Mindstorms’un dışında, eğitimli WeDo platformu, Apple’ın eğitimsel programlama uygulaması Swift Playgrounds için yeni destek duyurusu var. Boost’un ücretsiz metin sürükle ve bırak programlaması, Minstorms’a kıyasla daha çok küçük çocuklar için tasarlanmıştır. Ve, oyunun, bir eğitimden daha fazla olması amaçlanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here