DiCaprio’nun iklim değişikliğine karşı verdiği mücadele

Hazırlıksız yakalandı

DiCaprio’nun iklim değişikliğine karşı verdiği mücadelede yaptıklarını anlatmakla başlayalım:

2016 yılında sahnelenen ‘Before the Flood (Selden Önce)’ adlı bir iklim değişikliği belgeseli yaptı. ‘Uzun süreli yaşam ve tüm Dünya insanlarının iyiliğine adanmış” bir vakfı var. Bu vakıf, misyonu doğrultusunda gerçekleşen zararlar için bugüne değin 61 milyon dolar harcama yaptı. Mütemadiyen iklim değişikliği hakkında konuşmalar yapar kendisi. Ve, aynı zamanda, Cumartesi günü Washington D.C.’de gerçekleştirilen, insanların iklime verdikleri zarara karşı duyduğu endişeyi paylaşmayan Beyaz Saray’ı, 200.000 kişinin katıldığı gösteride protesto etmek için yerini aldı.

Tüm yukarıda sözü edilen şeyleri yapan birinin, protesto için bir bilgisayar çıktısından daha büyük bir afiş bulamamış olması komik bir durum.

Acaba DiCaprio bir afişe ihtiyacı olduğunu ne zaman fark etti? Bir otelde uyanıp, “Hay aksi, millet bugün protesto için ellerinde afişlerle gezinecek ve ben  de onların yanına gidecektim” diye düşündükten hemen sonra marker kalem satan fakat poster kağıdı bulunmayan bir kırtasiyeye mi gitti? Ya da otelde kırmızı ve Turkuaz renkte kalemler vardı da, etraftan bir kağıt bulup üzerine mi yazdı? Yoksa bu aletleri çantasında mı taşıyor?

OKU ►  Ruslar Ay'a ilk kozmonot ekibini göndermeye hazırlanıyor

Velhasılı kelam, oldukça komik bir durum..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here