Brio dünyanın ilk 4K harici web kamerası

Web kamerası ile 4K çekime hazır mısınız?

Eğer canlı yayın videoları, vloggerlar, Youtube ya da benzeri uygulamalar için hala bir web kamerası kullanıyorsanız, Logitech’in son ürünü dikkatinizi çekebilir. Brio dünyanın ilk 4K harici web kamerası olma özelliğini taşıyor. Logictech’in kendi HDR ve 5x dijital zoom RightLight3’ü ile birlikte sunulan bu kamera, Windows Hello yazılımının güvenli yüz tanıma sistemi ile bağlantıyı da destekliyor.

Brio’nun HDR kapasitesi kameranın ışıklandırma durumuna göre kendisini ayarlamasına imkan veriyor. Böylece ışık düşük ya da parlak da olsa, olası en iyi performans sağlanmış oluyor. Aynı zamanda başkalarının, sadece sizin istediğiniz alanları görmelerine olanak tanıyan 65, 78 ve 90 derecelik açılardan birini de seçebilirsiniz. Kameradaki lens teknolojisi, hızlı oto-odaklama ve kusursuz renk dengesi ve detaylandırma imkanını sağlıyor.

Logitech Video Collaboration’ın genel müdürü ve başkan yardımcısı Scott Wharton “BRIO ile amacımız, video kalitesine azami derecede önem verenlerin isteyecekleri şekilde şık dizayn edilmiş, geleceğin teknolojisini kapsayan bir web kamerası yapmaktı” dedi. “Logitech BRIO, web kameralarını tamamiyle yeni bir safhaya taşıyor. Cihaz, iş amaçlı video görüşmeleri, canlı bir etkinliğin yayını ya da profesyonel kalitede bir video’nun 4K’da çekimi için kullanılabilir. Brio kesinlikle benzersiz bir webcam deneyimi .”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here