‘Loom’ ile fikirlerinize sermaye bulun

Date:

Site yazılım fikirlerini gerçeğe çevirmek için finansörle geliştiriciyi buluşturuyor

Loom’un kurucusu Chase White’a göre girişimcilerin her seferinde izlemek zorunda olduğu bir yol var. Buna göre önce fikirleriyle finansörlere pay verip sonra buradan sermaye sağlayarak geliştiricilere işe alıp fikirlerini gerçeğe çevirmeye çalışmak. White bir noktada, “neden aracıyı aradan çıkarmayalım?” sorusunu sormuş. Ve bununla birlikte Loom doğmuş.

Başka bir deyişle aradan finansörleri çıkartmak. Loom sayesinde girişimciler direk olarak programcılarla çalışabiliyor. Loom sayesinde ortaya bir ürün fikri atılıyor ve programcılar burada ilgi alanlarına göre aynı bir yatırımcı gibi davranarak işi üstlenebiliyorlar.

Buradaki kilit nokta girişimciler. Bir fikri olan girişimci siteye fikrini sunuyor. Freelance çalışan geliştiriciler bu fikirlere teklifte bulunuyor. Girişimci teklifte bulunan kişilerin profillerinde daha önceki çalışmalarına inceleyerek eğer uygun bulursa birlikte çalışıyor. Böylelikle güzel bir ortaklık kuruluyor.

Loom’u kullanmak isteyen bir girişimci siteye $99 gibi bir meblağa ödeyerek sınırsız mesajlaşma, dosya paylaşımı ve kontak bilgisine ulaşabiliyor. Bununla birlikte programcılar sadece fikir üzerinden pay almak zorunda da değil. Eğer istenirse nakit para veya hissede talep edilebiliyor.

[irp posts=”8239″ name=”Google en iyi video algoritmasını yapan kişiye $30,000 verecek”]

“Şu an da ki hedefimiz kaliteli ortaklıklar kurabilmeyi sağlamak” diyen Chase White, “gelecekteki planımız çok daha çözüm odaklı ve ara bulucu olarak çalışabilmek” dedi.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...