LucasArts tarzındaki Thimbleweed Park Mart ayı sonunda geliyor!

Date:

Bu haberi birkaç ekran görüntüsü ile kutlayalım!

Ron Gilbert, eskikafa point-and-click macera oyunu olan Thimbleweed Park’ın 30 Martta çıkacağını duyurdu. Oyunun fiyatı şuan için bir sır.  Ancak şunu biliyoruz ki oyun Steam, GOG ve konsolda oynamak isteyenler için Xbox Live’da görücüye çıkacak.

Thimbleweed Park, birbiriyle hiçbir ortak noktası olmayan ancak açıklanamayacak derinlikte birbirlerine bağlı olan beş insanın terk edilmiş, unutulmuş bir kasabaya çekilişlerinin hikayesini konu alıyor. Ve tabi köprünün altında buldukları kimsenin umursamadığı insan cesedini de unutmamak gerek.

“Şuana kadar oynadığım kadarıyla bu oyun eğlenceli,ilgi çekici, iyi yazılmış ve iyi tasarlanmış, içinde birçok kişilik barından bir point-and-click macera oyunu. İçindeki tasarımlar muazzam, karakterler ilginç ve gizemler de çözmesi zor nitelikte.” diye yazıyor Andy Kelly PCGamer’daki deneme yazısında. “Eğer bu kaliteyi oyunun tümüne yaymayı başarmışlar ise, gerçekten de çok özel bir oyun olma potansiyeli taşıyor.”

Thimbleweed Park, bu yılın ilerleyen zamanlarında mobil kullanıcıların beğenisine sunulacak. Geliştiriciler, oyunu diğer konsol ve platformlara da sunmak istediklerini ancak hiçbir versiyonun henüz netleşmediğini belirtiyorlar. Eğer oyun hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve merakınız gidermek isterseniz buradan oyunun kendi gelişim süreci bloguna ulaşabilirsiniz.

Ayrıca oyunla ilgili ekran görüntülerine de aşağıdaki galerimizde göz atabilirsiniz.

 

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...