LucasArts tarzındaki Thimbleweed Park Mart ayı sonunda geliyor!

Bu haberi birkaç ekran görüntüsü ile kutlayalım!

Ron Gilbert, eskikafa point-and-click macera oyunu olan Thimbleweed Park’ın 30 Martta çıkacağını duyurdu. Oyunun fiyatı şuan için bir sır.  Ancak şunu biliyoruz ki oyun Steam, GOG ve konsolda oynamak isteyenler için Xbox Live’da görücüye çıkacak.

Thimbleweed Park, birbiriyle hiçbir ortak noktası olmayan ancak açıklanamayacak derinlikte birbirlerine bağlı olan beş insanın terk edilmiş, unutulmuş bir kasabaya çekilişlerinin hikayesini konu alıyor. Ve tabi köprünün altında buldukları kimsenin umursamadığı insan cesedini de unutmamak gerek.

“Şuana kadar oynadığım kadarıyla bu oyun eğlenceli,ilgi çekici, iyi yazılmış ve iyi tasarlanmış, içinde birçok kişilik barından bir point-and-click macera oyunu. İçindeki tasarımlar muazzam, karakterler ilginç ve gizemler de çözmesi zor nitelikte.” diye yazıyor Andy Kelly PCGamer’daki deneme yazısında. “Eğer bu kaliteyi oyunun tümüne yaymayı başarmışlar ise, gerçekten de çok özel bir oyun olma potansiyeli taşıyor.”

Thimbleweed Park, bu yılın ilerleyen zamanlarında mobil kullanıcıların beğenisine sunulacak. Geliştiriciler, oyunu diğer konsol ve platformlara da sunmak istediklerini ancak hiçbir versiyonun henüz netleşmediğini belirtiyorlar. Eğer oyun hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve merakınız gidermek isterseniz buradan oyunun kendi gelişim süreci bloguna ulaşabilirsiniz.

OKU ►  ASSASSIN’S Creed III ücretsiz sizin olsun!

Ayrıca oyunla ilgili ekran görüntülerine de aşağıdaki galerimizde göz atabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here