Ridge Stand, cihazlarınızı el değmeden kullanmanızı kolaylaştırıyor

Date:

Ridge Stand ürünleri, teknolojik cihazlarına bir uzanma mesafesinde ulaşmak isteyenler için tasarlandı.

Oda büyüklüğündeki bilgisayarlardan masaüstü bilgisayarlara,sonra dizüstü bilgisayarlar derken şimdilerde ise avuç içimize sığacak büyüklükteki akıllı telefonlara geçiş yaptık. Tabi ki el değmeden kullandığımız (handsfree) ürünleri her zaman çok sevmişizdir. Ridge Stand ürünleri, teknolojik cihazlarına bir uzanma mesafesinde ulaşmak isteyenler için tasarlandı. Bu standler (tutucular) üç farklı ebatta geliyor. Dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar için. O kadar sağlam ki, kendi ağırlığında 5 kat ağırlıkta bir cihazı taşıyabiliyor. Sadece cihazınızı ayakta tutmakla kalmıyor, aynı zamanda güçlü sürtünmeye dayanaklı menteşeleri ile de istediğiniz açıya getirip sabit bırakabiliyorsunuz. Ayrıca altındaki poliüretan halkaları sayesinde koyduğunuz zeminde kaymasını engelliyor.

Kullandığımız cihazların küçülmesi bizlerin duruşunu da etkiledi. Dizüstü bilgisayarların önünde kamburlaşıyoruz, akıllı telefonlarımız ile uyuyoruz ve bunlar bizde fizyolojik rahatsızlıklara yol açabiliyor. Ridge Stand sayesinde cihazınızı kendi ergonomik ihtiyacınıza göre ayarlayabiliyorsunuz. Kullandığınız cihazları kablolarını tutucuların arka kısmında küçük aralıklardan ayırabilir ve yönlendirebilirsiniz. Ayrıca birde herhangi bir seyahat durumunda veya yanınıza almak istediğinizde kolaylıkla katlayıp çantanıza, bavulunuza atabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefonuyla saatlerce vakit geçiren insanlar için Ridge Stand oldukça güzel bir ürün.  İster evinizde olun ister iş yerinde, Ridge Stand sayesinde dizüstü bilgisayarınızı 200 santimetre ayarlayarak bir dizüstü boyutuna yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda selfi çekmeye düşkün veya Vlog çekerek hayatını paylaşan insanlara da büyük kolaylık sağlıyor. Mutfakta, spor salonunda veya oturma odasında, iki elinizde doluyken spor yaparken, yemek pişirirken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürünün fiyatları ise şu şekilde:

The Ridge Stand Mini (iPhone) $25.00.00 $35.00
The Ridge Stand Plus (iPad) $49.00 $69.00
The Ridge Stand Pro+ (MacBook) $65.00 $85.00

Şuanda Kickstarter’da kitle fonu kampanyası şeklinde destek bekleyen bu kampanyaya bu linkten ulaşabilirsiniz.

 

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...