Ridge Stand, cihazlarınızı el değmeden kullanmanızı kolaylaştırıyor

Ridge Stand ürünleri, teknolojik cihazlarına bir uzanma mesafesinde ulaşmak isteyenler için tasarlandı.

Oda büyüklüğündeki bilgisayarlardan masaüstü bilgisayarlara,sonra dizüstü bilgisayarlar derken şimdilerde ise avuç içimize sığacak büyüklükteki akıllı telefonlara geçiş yaptık. Tabi ki el değmeden kullandığımız (handsfree) ürünleri her zaman çok sevmişizdir. Ridge Stand ürünleri, teknolojik cihazlarına bir uzanma mesafesinde ulaşmak isteyenler için tasarlandı. Bu standler (tutucular) üç farklı ebatta geliyor. Dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar için. O kadar sağlam ki, kendi ağırlığında 5 kat ağırlıkta bir cihazı taşıyabiliyor. Sadece cihazınızı ayakta tutmakla kalmıyor, aynı zamanda güçlü sürtünmeye dayanaklı menteşeleri ile de istediğiniz açıya getirip sabit bırakabiliyorsunuz. Ayrıca altındaki poliüretan halkaları sayesinde koyduğunuz zeminde kaymasını engelliyor.

Kullandığımız cihazların küçülmesi bizlerin duruşunu da etkiledi. Dizüstü bilgisayarların önünde kamburlaşıyoruz, akıllı telefonlarımız ile uyuyoruz ve bunlar bizde fizyolojik rahatsızlıklara yol açabiliyor. Ridge Stand sayesinde cihazınızı kendi ergonomik ihtiyacınıza göre ayarlayabiliyorsunuz. Kullandığınız cihazları kablolarını tutucuların arka kısmında küçük aralıklardan ayırabilir ve yönlendirebilirsiniz. Ayrıca birde herhangi bir seyahat durumunda veya yanınıza almak istediğinizde kolaylıkla katlayıp çantanıza, bavulunuza atabilirsiniz.

OKU ►  Prynt Pocket ile anılarınız kağıt üzerinde, 'hareketli' kalsın

Dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefonuyla saatlerce vakit geçiren insanlar için Ridge Stand oldukça güzel bir ürün.  İster evinizde olun ister iş yerinde, Ridge Stand sayesinde dizüstü bilgisayarınızı 200 santimetre ayarlayarak bir dizüstü boyutuna yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda selfi çekmeye düşkün veya Vlog çekerek hayatını paylaşan insanlara da büyük kolaylık sağlıyor. Mutfakta, spor salonunda veya oturma odasında, iki elinizde doluyken spor yaparken, yemek pişirirken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürünün fiyatları ise şu şekilde:

The Ridge Stand Mini (iPhone) $25.00.00 $35.00
The Ridge Stand Plus (iPad) $49.00 $69.00
The Ridge Stand Pro+ (MacBook) $65.00 $85.00

Şuanda Kickstarter’da kitle fonu kampanyası şeklinde destek bekleyen bu kampanyaya bu linkten ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here