Mafia 3’e ek paket geliyor; daha hızlı ve daha kanlı

Date:

İndirilebilir içerikle Lincoln Clay’in hikayesi kaldığı yerden devam ediyor

Aksiyon sevenlerin ilgiyle oynadığı Mafia 3’e yeni indirilebilir içerik geleceği duyuruldu. İndirilebilir içeriğin geliş şekli alıştığımızın biraz dışında.

Bunun sebebi oyunun yapımcısı 2K Games’in indirilebilir içeriği parça parça yayınlayacak olması. Oyuna gelecek ilk hikaye eklentisi “Faster, Baby!”, Mart oyunun sonunda oyuncularla buluşacak. Eklenti oyuna, akrobasi araba sürüşü ve kovalamacaları ekleyecek. Oyunun resmi sitesinde yapılan açıklamadaki belki de en ilgi çekici şey ise oyuna yeni bir bölge ekleneceği oldu.

Yapımcıların açıklamasında, “Akrobasi araba sürüşü eklentinin merkezinde olacak. Lincoln, Roxy Laveau karakteriyle birlik olup, yozlaşmış bir polis şefine karşı mücadele verecek” dendi.

Bu eklentiden sonra “Stones Unturned ve “Sign of the Times” gelecek. Sıradaki indirilebilir içeriğin Mayıs ve Temmuz aylarında gelmesi bekleniyor. Bunlarda ise Lincoln bir CIA ajanıyla birlik olup ritualistik cinayetleri işleyen bir kültün peşine düşecek. Yani oyunun geçtiği dönemle alakalı konular. (True Detective kokuları alıyorum)

[irp posts=”6666″ name=”Bu oyunda ölüm kaçınılmaz; Nioh”]

Oyun ilk çıktığında her ne kadar beğenildiyse de teknik anlamda bazı sıkıntılar yaşamıştı. Umarız bu problem çözülmüştür de ek paketleri zevkle oynayabiliriz.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...