Mafia 3’e ek paket geliyor; daha hızlı ve daha kanlı

İndirilebilir içerikle Lincoln Clay’in hikayesi kaldığı yerden devam ediyor

Aksiyon sevenlerin ilgiyle oynadığı Mafia 3’e yeni indirilebilir içerik geleceği duyuruldu. İndirilebilir içeriğin geliş şekli alıştığımızın biraz dışında.

Bunun sebebi oyunun yapımcısı 2K Games’in indirilebilir içeriği parça parça yayınlayacak olması. Oyuna gelecek ilk hikaye eklentisi “Faster, Baby!”, Mart oyunun sonunda oyuncularla buluşacak. Eklenti oyuna, akrobasi araba sürüşü ve kovalamacaları ekleyecek. Oyunun resmi sitesinde yapılan açıklamadaki belki de en ilgi çekici şey ise oyuna yeni bir bölge ekleneceği oldu.

Yapımcıların açıklamasında, “Akrobasi araba sürüşü eklentinin merkezinde olacak. Lincoln, Roxy Laveau karakteriyle birlik olup, yozlaşmış bir polis şefine karşı mücadele verecek” dendi.

Bu eklentiden sonra “Stones Unturned ve “Sign of the Times” gelecek. Sıradaki indirilebilir içeriğin Mayıs ve Temmuz aylarında gelmesi bekleniyor. Bunlarda ise Lincoln bir CIA ajanıyla birlik olup ritualistik cinayetleri işleyen bir kültün peşine düşecek. Yani oyunun geçtiği dönemle alakalı konular. (True Detective kokuları alıyorum)

OKU ►  Bu oyunda ölüm kaçınılmaz; Nioh

Oyun ilk çıktığında her ne kadar beğenildiyse de teknik anlamda bazı sıkıntılar yaşamıştı. Umarız bu problem çözülmüştür de ek paketleri zevkle oynayabiliriz.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox