Nest Cam artık Android TV’nizle çalışıyor.

Nest Cam ile artık kamera görüntülerinizi Android TV’nizde görebileceksiniz. Şirketin Apple TV ile uyumluluğu üzerinde ise çalışmaları devam etmektedir, yakında onunda çıkması bekleniyor. Bugün erken saatlerde Play Store’da yayınlanan Android için Nest uygulamasının yeni güncelleme paketini artık yükleyebilirsiniz. Bu güncelleme, yerel olarak kaydedilebilen veya iMessage, e-posta, WhatsApp veya sosyal medya kullanarak kişilerle paylaşılan Nest Cam yayınınızdaki görüntülerin “instaclips” lerini üretme imkanı da içeriyor. Bu sürümden önce, sadece görüntüleri seyredebiliyorduk, onları uzun bir süre saklamanın veya ilginç bulduklarımızı başka kişilerle paylaşmanın yolu yoktu.

Nest Cam ile artık kamera görüntülerinizi Android TV'nizde görebileceksinizNest Cam ile artık kamera görüntülerinizi Android TV’nizde görebileceksiniz

Güncelleme ile birlikte gelen yenilikler şu şekilde:

  • Nest Ahead Nest Cam müşterileri, video kliplerini telefonunuzda oluşturabilir, kaydedebilir ve paylaşabilir veya bunları Nest uygulamasındaki aile ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  • Telefonunuzu döndürmeden Nest Cam video yayınınızı tam ekran modunda görüntüleyebilirsiniz. Bunu yapmak için kamera penceresinin altındaki aşağı ok simgesine dokunmanız yeterlidir.
  • Artık, ev ayarları menüsünden tüm cihaz Bildirim ayarlarını düzenleyebilirsiniz.
  • Tüm Nest Cam video yayınlarınızı doğrudan TV’nizden izleyebilirsiniz.
OKU ►  Google, Android için Anında Bağlan özelliğini getiriyor
OKU ►  Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul Tüyap

Yeni sürümü telefonunuza şu şekilde kurabilirsiniz.

Play Store’u açın ‘Uygulamalarım’ı seçin, Nest’i tıklayın, ardından büyük “Güncelle” düğmesine basarak işlemi tamamlayın.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox