Death Note filmi için ilk fragman yayınlandı

Death Note filmi için ilk fragman yayınlandı

Tüm dünyada fenomen haline gelen Death Note animesi, tekrardan film haline geliyor. Netflix tarafından yapılan filme özel fragman yayınlandı. Death Note animesi, tekrardan izleyicisiyle buluşmak için gün saymaya başladı. İlk olarak 3 Ekim 2016 yılında yayınlanan manganın, son bölümü ise 26 Haziran 2007’de okurlarıyla buluşmuştu. 36 bölümden oluşan manga daha sonra animeye uyarlanmıştı. Ve, çok büyük bir ilgi gören anime beyaz perdeye uyarlanmış fakat beklenilen ilgiyi görememişti.

Şimdi ise, Netflix, animeyi tekrardan izleyiciyle buluşturma karar aldı. Ve, geçtiğimiz günlerde Death Note filmi için bir fragman yayınladı. Fragmana aşağıdaki linkten ulaşıp, izleyebilirsiniz.

OKU ►  Pilsiz arama yapabilen telefon geliştirildi

Netflix, Death Note filmini tekrardan yapmaya karar verdiğinde orjinal hikayeye sadık kalınmasını istemişti. Fragmandan da anlaşılacağı üzere, filmin orjinaline sadık kalınmıştır. Adam Wingard’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin, fragmanının bile oldukça dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Film 25 Ağustos’ta Netflix üzerinden yayınlanacak. Filmin kadrosunda yer alan isimler ise şu şekilde;

Nat Wolff – Light Turner
Lakeith Stanfield – L
Margaret Qualley – Mia Sutton
Shea Whigham – James Turner
Paul Nakauchi – Watari
Ryuk – Willem Dafoe (seslendirme)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here