Torchlight: The Legend Continues, Google Play Store’a geliyor

Torchlight oyunu 2 yıl sonra Google Play Store’da

Mobil oyun Torchlight, geliştiricisi Runic Games’in oyunu ilan etmesinden yaklaşık iki yıl sonra Google Play Store’da ki yerini aldı. Oyunun geliştiricileri, Torchlight’ı Haziran 2013 E3 etkinliği sırasında tasdiklemişti. Etkinliğin üzerinden tam iki sene geçti. Bu zamana kadar, neden bu kadar uzun süre ertelendiği konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Fakat, daha önemli olan şey, şu anda en azından, Filipinler’de ki Android telefonlarında mobil oyunun piyasaya sürülmesi.

Torchlight oyunu 2 yıl sonra Google Play Store’da

Bilindiği üzere, Torchlight mobil oyunu, Efun Company Limited tarafından yayınlandı. The Legend Continues, video oyun düşkünü oyun severler için eşsiz Torchlight serisinde ki yerini korumaktadır. Mobil oyunda, orjinaline göre bazı ufak değişiklikler yapılmış. Oyunun geliştiricileri tarafından kabul edilen başka bir nokta ise, mobil oyun Torchlight’ın, Diablo’ya olan çarpıcı benzerliği. Mobil oyunu oynadığınız zaman, bu benzerliği hemen farkedeceksinizdir.

OKU ►  Netflix’in Death Note filmi için ilk fragman yayınlandı

Oyun, üç sınıf rol içerir ve her sınıf ile birleşmiş altı ana beceri oyunun içerisinde toplanmıştır. Bunun anlamı da şu demek oluyor, 36 beceri içinden farklı kombinasyonlar yaratabileceksiniz ve bileşik becerilerin tam 120 türüne ulaşabileceksiniz. Ve, kullanıcılar, bu becerileri çeşitli şekillerde birleştirip, oyunda farklı kombinasyon beceri türleri kullanabilecekler.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here