Netflix’in sevilen bilimkurgu dizisi Black Mirror kitap oluyor

Netflix’in bilimkurgu dizisi Black Mirror kitap formatına uyarlanıyor

İngiliz ekranlarından kopup gelen 3 bölümlük mini dizi Black Mirror dizisi, kısa öykülerden oluşan kitap formatına uyarlanıyor. Black Mirror, farklı ve gerçekten kaçırmamız gereken bir yapım. Diziyi hala izlemeyenler varsa, kesinlikle kitabından önce diziyi izlemenizi tavsiye ederim. Dizinin ana teması modern dünyanın tekno-paranoyasıdır.

Dizide, Kara Ayna’yı her duvarda, her masada ve herkesin avucunda göreceksinizdir. Black Mirror dizisi, her bölümü birbirinden farklı bağımsız kısa film tadında. Her biri farklı yazarlar, yönetmen ve oyunculara sahip. Dizinin ortak paydası ise, hayatımızı kolaylaştırması beklenen teknolojinin bizleri nasıl avucuna aldığını ve sosyal yaşantımızı nasıl alt üst ettiğini konu alıyor.

Netflix’in bilimkurgu dizisi Black Mirror kitap formatına uyarlanıyor

Netflix’in sevilen dizisinin kitaba dönüşeceği haberini duyuran dizinin yaratıcısı Charlie Brooker, kitap serisinin editörlüğünü de üstlenecek. 20 Şubat 2018’de ilki piyasaya çıkacak olan kitapta, bir çok farklı yazarın yer alacağı tahmin ediliyor. Kitap, Penguin Random House’a bağlı bilim kurgu yayınevi Del Rey’den çıkacak. Ve, kitap, kısa öykülerden oluşacak. Öte yandan da, yeni Black Mirror sezonu için dizinin hayranlarının bekleyişi de sürüyor. 2018’de yayınlanacağı açıklanan dizinin dördüncü sezonunun, 2017 yılı içinde seyirci karşısına çıkması bekleniyor.

OKU ►  LG’nin, LG G6 Plus ve G6 Pro modelleri satışa sunuldu
OKU ►  “Demir Yumruk” yeni tanıtım filmiyle seyirci karşısına çıktı

Netflix’in bilimkurgu dizisi Black Mirror kitap formatına uyarlanıyor

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox