NieR: Automata PS4’e çıktı

Hack n Slash oyun türünü sevenlerin beklediği oyun NieR: Automata PlayStation 4’e çıktı.

Platinum Games ve Square Enix’in işbirliği içerisinde geliştirdiği Nier serisinin devam oyunu NieR: Automata bugün itibari ile PlayStation Store’dan satışa sunuldu. Day One Edition olarak çıkan oyunun fiyatı ise şuan 224 TL. Bu linkten PS Store sayfasına göz atabilirsiniz.

Oyun hakkında bilgi vermek gerekirse, Japon yapımı olan Nier: Automata’nın hikayesi 2B, 9S ve A2 adlı androidlerin, makineden hallice olarak tanımlayabileceğimiz kötü robotların dikte ettiği bir dünyayı yeniden elde etmeye çalışmalarını konu alıyor.  Ana karakter olarak 2B’yi yönetiyoruz. 2B, YoRHa adındaki Otomatlar Askeri Birliği’nin bir üyesi ve kılıç ustası. Yakın dövüşlerde kılıcına sarılırken uzak menzilli saldırılara karşı ise “Pod” ismindeki bir sistemi kullanıyor. Oyun oynanış itibari ile Third Person Shooter olsa da zaman zaman değişik kamera açılarıyla oyuna devam etmeniz gerekebiliyor. Aşağıdaki yeni yayınlanan fragmanda daha detaylı saldırı tekniklerini ve düşman yapısını görebilirsiniz.

OKU ►  Square Enix ‘Mana’ serisini koleksiyon olarak Switch’e çıkarıyor

Aksiyon seven oyuncuların büyük keyifle oynayacağı NieR: Automata PS4’den sonra 17 Mart tarihinde de PC kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox