Nokia, akıllı saatlerinin çıkış tarihini açıkladı!

Nokia, akıllı saatleri için tarih verdi

Geçenlerde, yaptığımız bir haberde, Nokia’nın, Withings marka sağlık ürünlerini artık kendi markasıyla piyasaya süreceğinden bahsetmiştik. Nokia marka adını lisanslayan HMD Global, geçen yılın başında Fransız Withing’i satın almıştı. Bugün yapılan açıklamaya göre de, şirketin sağlık ürünleri ve akıllı saatleri artık Withing yerine Nokia markasıyla satılacak. Ve, Nokia, akıllı saatlerinin piyasaya çıkacağı tarihi de açıkladı.

Nokia, akıllı saatleri için tarih verdi

Yeniden markalama sürecine giren şirket, Withings markasının kullanımını durdurduğunu açıkladı. Artık, tüm dijital sağlık ürünleri Nokia markasıyla satılacak. Ayrıca, Withings Health Mate adlı mobil uygulama da Nokia Health Mate adını alacak. Yani, Withings Health Mate artık tarihe karışıyor. Ama, Withings Go adlı fitness izleme cihazı ve Withings Steel adlı akıllı saatin satışı devam edecek. Withings Steel HR adlı akıllı saat ise, bu sonbahardan itibaren Nokia Steel HR adını alacak.

OKU ►  İşte dünyanın en pahalı 10 cep telefonu

Nokia, akıllı saatleri için tarih verdi

Bunun yanı sıra, Aura adlı baş ucu saati, uyku izleme cihazı ve Thermo adlı akıllı termometre ürünleri aynı adla satılacak. Nokia’da akıllı tartı ve tansiyon ölçerler üretmeye devam edecek. 3 farklı saat modeli sunacak olan firma, bu modeller için 40 ila 170 dolar arası bir fiyat belirledi. Yapılan açıklamada akıllı saatlerin Eylül ayında piyasaya çıkacağı belirtildi.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox