OnePlus 5 en ince telefon modeli olmaya aday

Mevcut en ince telefon hedefi

Bugüne kadar edindiğimiz tüm bilgileri toparlayacak olursak yeni öncü model OnePlus 5 ‘ın genel özelliklerini şu başlıklar altında toplayabiliriz:

OnePlus 5 en ince model olacak: CEO Pete Lau, OnePlus 5’in civcivlerin en ince üyesi olacağını belirtmekle birlikte, kastının tam olarak ne olduğunu ifade etmedi. Yani Galaxy S8, iPhone 7 ve diğerlerinden daha ince olacağı mı kastı, yoksa en ince OnePlus olacağı mı, belli değil.

Snapdragon 835 OnePlus 5’a güç verecek: OnePlus daha önce sorunsuz, güçlü ve etkin performans sağlamak için yeni modelde Snapdragon 835 chipinin kullanılacağını duyurmuştu.

Söylentiler OnePlus 5’in son sistem özellikleri taşıyacağına işaret ediyor: Snapdragon 835 haricinde OnePlus 5’in en az 6GB RAM, 5.5-inch ekran ve 3,600 mAh bataryası olacağı söyleniyor. Diğer rivayetlere göre ise batarya 4,000 mAh olacak.

OnePlus 5 ucuz olacak: Sızan belgelere göre OnePlus 5 450$’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Bu itibarla diğer öncü telefonlarla kıyaslandığında gerçek anlamda daha ucuz olacak. Bu da demektir ki firma güçlü cihazları nispeten düşük fiyatlarla sunmayı düstur edinmiş.

OKU ►  Siz siz olun, 2018'den önce Bluetooth cihaz almayın!

OnePlus 5 Haziran’da çıkacak: Sızan bir etkinlik davetiyesine göre OnePlus 5’in çıkış tarihi 15 Haziran olarak belirlenmiş. Bu da firmanın dominant marka avcısı yeni modelini bu yaz civarında çıkaracağına dair planları ile örtüşüyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox