Oyuncuların elini sıcak tutacak cihaz, kitle fonu kampanyasına başladı

Oyuncuların elini sıcak tutacak cihaz, kitle fonu kampanyasına başladı

Eğer evinizde veya ofisinizde bilgisayar kullanırken ellerinizin kronik olarak üşümesinden şikayet edenlerdenseniz size çözüm olabilecek bir cihaz var. Bu cihazın adı “Heatbuff”.

Envavo firmasının geliştirdiği cihaz Heatbuff, klavye başındayken ellerinizi sıcak tutmanızı sağlayan bir ısıtıcı. Belki ilk anda size saçma gelebilir ama öyle görünüyor ki bu durum birçok kişi için büyük bir problem. Firma da bu problemin farkına varmış ki Heatbuff’ı geliştirmeye başlamış.

Cihazın çalışma mantığı basit. Klavyenizin üzerine bağlanan ısıtıcılar konsantre ısıyı ellerinize iletiyor ve bu sayede parmaklarınız ve elleriniz sıcak kalıyor. Firmanın iddiası ısıtıcının kısa kızılötesi ısı dalgaları yayarak ellerinizi ısıttığı yönünde. Buda cihazın güvenli ve elinizi yakmayacak bir ısı yaydığı anlamına geliyor. Firma Heatbuff’ın kullandığınız klavyeyi bile ısıtmayacağını ifade ediyor.

Heatbuff şu anda kitle fonu sitesi Kickstarter üzerinde kampanya yapmaya başladı. Oyunculardan, çalışanlara kadar birçok kişiye hitap eden Heatbuff’ın başlangıç fiyatı şu an $71.

OKU ►  Tilt mimik klavyesi VR ortamda yazmayı mümkün kılabilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here