Photoscan ile tanışın.

Hepimizin eski fotoğraf albümleri var, ancak bunları bilgisayar ortamına aktarmak için zaman ayırmıyoruz, çünkü bir tarayıcı satın almak pahalı ve zaman alıcı bir iş. Bir fotoğrafı çekmeye çalıştığınız zaman ise fotoğraf parlayabiliyor ve düzgün bir görüntü elde edemediğimiz zamanlar oluyor.

Bunun mutlaka daha iyi bir yolu olmalı diye düşünen Google, herhangi bir fotoğrafı kolayca, hemen tarayabilen, bağımsız bir uygulama olan PhotoScan’ı piyasaya sürdü. Bu uygulamayı Android ve iOS cihazlar için indirebilirsiniz.

Google, yeni albümler için PhotoScan uygulamasını piyasaya sürdü.

PhotoScan saniyede harika dijital kopyalar alır – kenarları algılar, görüntüyü düzleştirir, doğru yöne döndürür ve parlamayı kaldırır. Taranan fotoğraflar düzenlenebilir, aranabilir, paylaşılabilir ve yüksek kalitede ücretsiz olarak yedeklenecek şekilde Google Fotoğraflar’a tek dokunuşla kaydedilebilir.

Bugün, Google Fotoğraflar’da mükemmel görünümlü fotoğraflar elde etmek için üç kolay yol sunuluyor:

Yeni ve geliştirilmiş bir otomatik iyileştirme, benzersiz yeni görünümler ve gelişmiş düzenleme araçları. Düzenlemeye başlamak için bir fotoğraf açın ve kurşun kalem simgesine dokunun. Önce, otomatik iyileştirme için Otomatik’i seçin ve bir profesyonel düzenleyicinin yapabileceği anlık iyileştirmeleri görün. Ayrıntıları ortaya çıkarmak için pozlama ve doygunluğu ayarlayabilirsiniz.

OKU ►  Ipad Pro'nun yazılımları en son haliyle fotoğrafçıları da hedefliyor
OKU ►  Google’dan gelen ‘devlet destekli saldırı’ uyarıları ile ilgili olarak ne yapılmalı

Google, yeni albümler için PhotoScan uygulamasını piyasaya sürdü.

İkincisi, 12 yeni stil ile bir sonraki seviyeye geçiyor. Bu benzersiz görünüm, kişisel fotoğraflar üzerinde parlaklığı, karanlığı, sıcaklığı veya doygunluğunu temel alan düzenlemeler yapar. Tüm resimler fotoğraf içeriğini tamamlamak için program yapay zekasını kullanır. İçlerinden bir tanesini seçmek zevkinize kalmıştır.

Google, yeni albümler için PhotoScan uygulamasını piyasaya sürdü.

Üçüncü olarak, Işık ve Renk gelişmiş düzenleme denetimleri, vurgulamalar, gölgeler ve sıcaklık gibi fotoğraflarınıza ince ayar yapmanıza imkan tanır. Derin Mavi, özellikle mavi renk odak noktası olan deniz ve gökyüzü görüntüleri için iyi bir stildir.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox