‘Pillars of Eternity 2’ 2015’den beri en başarılı kitle fonu kampanyası oldu

Obsidian hedeflenen sermayeden %400 fazlasını topladı

Pillars of Eternity 2: Deadfire artık 2015’ten beri en çok sermaye toplayan kitle fonu kampanyasına sahip oyun. Obsidian Entertainment’in geliştirdiği oyun bugün kitle fonu kampanyasına tam $4.4 milyonla son verdi. Toplamda 33,000 destekçisi olan oyun Fig platformundaki en başarılı kampanya olma ünvanına da sahip oldu.

Kampanyanın orijinal hedefi $1.1 milyondu.

Obsidian, Pillars of Eternity 2’yi ilk oyunun direk devamı olarak tanıttı. İlk oyun Pillars of Eternity 2015 yılında çıkmıştı. Aynı ilk oyunda olduğu gibi Pillars of Eternity 2’de izometrik bir rol yapma oyunu olacak. Oyunun hikayesi oyuncuları Eora dünyasının yeni köşelerine sürükleyecek ve 20 metre boyundaki yeniden doğmuş tanrının canlanmış heykelini avlamaya çıkaracak. Geliştirici ekip uzun bir tek kişilik hikaye modu, daha ufak partiler ve elden geçirilmiş bir savaş sistemi ile yeni kullanıcı ara yüzü sözü verdi.

OKU ►  Pillars of Eternity 2, 24 saat içinde kitlesel fon amacına ulaşıyor

Oyun ilk etap da hedeflediği $1.1 milyonluk hedefe ulaştıktan sonra yeni hedefler eklemeye başladı. Bu da oyunun toplamda sağlanan $4 milyona ulaşmasına yardımcı oldu. Bu ek hedeflerin arasında oyuncuların sahip olabileceği gemiler de olacak.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox