Pillars Of Eternity II “Gerçekten yaşayan kentler” ve çok daha fazlası

Date:

Obsidian, RPG’yi yapmak için 1.1 milyon dolarlık sermaye arayışında

Obsidian Entertainment (Fallout: New Vegas, South Park: The Stick of Truth) bugün Sonsuzluğun Sütunları II: Deadfire’ı ilan etti. İlk oyunda olduğu gibi Obsidian bir sonraki oyun için kitlesel fondan yardım alıyor.

İlk oyun Kickstarter’dan finanse edildiyse de, sonraki oyunun kapanyasına insanların ödülleri rehin edebildiği ya da gerçekten bir oyuna yatırım yapabildikleri ve eşitliğe sahip oldukları kitlesel fon sitesi olan Fig ev sahipliği yapacak. Deadfire için fonlama hedefi 1.1 milyon dolar ve 2.25 milyon dolarlık hisse açıklığıyla açıklandı.

Obsidian Entertainment CEO’su Feargus Urquhart, yaptığı bir açıklamada “Bize inanmış ve orijinal Pillars’ları büyük bir başarıya dönüştüren hayranlarımıza müteşekkiriz” dedi. “Devam oyunu için Fig websitesinde bir fan fonu açtık çünkü biz sadece hayranlarımızın Pillars of Eternity II: Deadfire’ı oluşturuken yardımcı olmalarını istemiyoruz aynı zamanda finansal olarak oyunun potansiyelini de hayranlarımızla paylaşmak istiyoruz.” diye ekledi Feargus Urquhart.

Urquhart sözlerine şöyle devam etti: “Deadfire için Baldur’s Gate 2: Shadows of Amn, Icewind Dale, ve Planescape: Torment gibi klasik bilgisayar oyunlarından esinlenilmiştir.”

İkinci oyun, oyuncuların ilk Pillars of Eternity’i oynarken aldıkları keyfi, gerçekten yaşayan şehirler ve açık dünyayı keşfetmek için daha fazla özgürlük gibi şeyler ekleyerek sürdürmeyi amaçlıyor. Deadfire’ın oyunculara “karakterleri tanımlama ve oynama” olanağını daha zengin bir şekilde sağlıyacağını söylüyor Urquhart.

Deadfire için yayın tarihi ilan edilmedi. Daha fazla bilgi edinmek için oyunun Fig sayfasına bir göz atın.

Pillars Of Eternity’nin devamı olan oyun yolda gibi gözüküyor.

Obsidian Entertainment, bugün oyunu twitter’da tanıttı, oyunun son tanıtımının yanınlanması 10 AM PT / 1 PM ET saatlerinde bekleniyor. En yeni tanıtımı kontrol edin; oyunun muhtemel oyunun logosunun bir bölümünü bu tanıtımda görebilirsiniz.

Kickstarter’da 4 milyon doları aştıktan sonra, ilk Pillars of Eternity , PC için Mart 2015’te piyasaya çıkıyor. Oyun GameSpot’dan 8/10 puan aldı.

Şubat 2015’te, ilk oyun başlamadan önce, Obsidian’daki geliştiriciler devam niteliğindeki oyun için planlarını belirlemeye başladı. O dönemde Obsidian ikinci oyun için Kickstarter’a tekrar yönelmeyi düşündüğünü söyledi.

En yeni güncellemelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...