PlayerUnknown’s Battlegrounds ertelendi

PlayerUnknown’s Battlegrounds ertelendi

Oyunseverlere bir üzücü haber geldi… Maalesef, PlayerUnknown’s Battlegrounds resmi lansmanı ertelendi ve oyun beklenen tarihte tam sürüme geçemeyecek. Oyunseverler tarafından oldukça ilgi gören ve sevilen oyun PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın geliştirici neden böyle bir karar aldı? Geliştiricilerinden Brendan Greene alınan bu kararın nedenini kamuoyuna açıkladı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds ertelendi

OKU ►  Samsung, Galaxy Note FE akıllı telefonunu piyasaya çıkardı

Brendan Greene, oyunseverler tarafından beklenen haberin neden ertelendiğini açıkladı. Brendan Greene tarafından, bu kararın alınmasının sebebi olarak, ekibin kendisini belirli bir tarihe odaklanmasının oyunun vaad ettiklerini sunamaması ya da topluluk tarafından hayal kırıklığı ile karşılaşmasına yol açabilme ihtimali gösteriliyor. Bildiğiniz üzere, 23 Mart’ta Steam tarafından erken erişime sunulan PlayerUnknown’s Battlegrounds için 6 ay sonra tam sürüme geçileceği söylenmişti. Ne yazık ki, bu istek olmadı. Oyunun çıkış tarihi olarak yeni tarih 2017 yılının dördüncü çeyreği gösterildi.

Oyunun yeni çıkış tarihi 2017 yılının dördüncü çeyreğine kadar, Brendan Greene’nin yaptığı açıklamaya göre, oyunculara haftalık ve aylık olmak üzere güncellemeler sunulacak. Bu şekilde, oyunseverlerin beklentilerini bir nebzede olsa karşılıksız bırakmak istemediğini görüyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here