PlayStation Vue’nun TV hizmeti Apple TV’ye geliyor

Date:

Apple’da PlayStation Vue hizmeti

Sony PlayStation Vue’nun Apple TV uygulaması geldi. Apple kendi TV yayın hizmetini henüz başlatmamış olabilir, ancak şimdi Apple’ın set üstü kutusunda canlı televizyon izlemenin başka bir yolu var.

Apple TV 4. nesil cihazlarda bulunan bu servis, bulut DVR, eşzamanlı akış desteği gibi Vue’nun standart özelliklerinin tümünü sunuyor ve ürün Siri Remote ile birlikte çalışıyor. Sony, PlayStation oyun konsolu olmayan oyuncuların akışını sağlayan TV servisini daha erişilebilir hale getirmek için son aylarda daha fazla platforma hizmet vermeye çalışıyor.

Örneğin, Ekim ayında, Android TV’yi kurdu ve bu ay Mac ve PC kullanıcıları için web’de başlatıldı. Bununla birlikte, Sony’nin Apple TV desteği kullanıcıların en çok talep ettiği şeylerden biri oldu.

Sony PlayStation Vue’nun Apple TV uygulaması geldi.

Sony PlayStation Vue'nun Apple TV uygulaması geldi.

Sling TV’ye rakip olan Sony, tüm Viacom kanallarını kaybetmiş olsa da Sony, bulut DVR’si rakiplerine kıyasla üstünlük sağlayacak olan geniş satış noktalarına hala inanıyor.

Buna ek olarak, Sling TV ile karşılaştırıldığında Vue, aynı anda daha fazla cihazda izlemenize imkan tanıyor, böylece kendi cihazları ve televizyon setlerinde farklı programlar izlemek isteyen büyük ailelere daha uygun oluyor.

Vue ile aynı anda beş cihaz izleyebilirken, Sling’in en iyi planı (Sling Blue) yalnızca 3 eşzamanlı akışa izin vermektedir.

Sony PlayStation Vue'nun Apple TV uygulaması geldi.

NBC, Fox, ESPN, NFL Network ve diğerleri gibi canlı kanalların bulunup bulunmadığı, yaşadığınız yere bağlı olacaktır. Ancak, deneyiminizi tamamlamak için AMC, FX, HBO ve Showtime gibi premium ağlara da ekleyebilirsiniz.

Apple TV uygulamasının kullanımı kolaydır. Üstteki sekmeler, programlama kılavuzu arasında gezinmenize, arama yapmanıza veya ayarlarınızı düzenlemenize izin verir ve basitleştirilmiş düzeni, estetik açıdan Sling TV tarafından sunulan dağınık ara yüzü gezinmekten çok daha kolaydır.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...