PlayStation Vue’nun TV hizmeti Apple TV’ye geliyor

Apple’da PlayStation Vue hizmeti

Sony PlayStation Vue’nun Apple TV uygulaması geldi. Apple kendi TV yayın hizmetini henüz başlatmamış olabilir, ancak şimdi Apple’ın set üstü kutusunda canlı televizyon izlemenin başka bir yolu var.

Apple TV 4. nesil cihazlarda bulunan bu servis, bulut DVR, eşzamanlı akış desteği gibi Vue’nun standart özelliklerinin tümünü sunuyor ve ürün Siri Remote ile birlikte çalışıyor. Sony, PlayStation oyun konsolu olmayan oyuncuların akışını sağlayan TV servisini daha erişilebilir hale getirmek için son aylarda daha fazla platforma hizmet vermeye çalışıyor.

Örneğin, Ekim ayında, Android TV’yi kurdu ve bu ay Mac ve PC kullanıcıları için web’de başlatıldı. Bununla birlikte, Sony’nin Apple TV desteği kullanıcıların en çok talep ettiği şeylerden biri oldu.

Sony PlayStation Vue’nun Apple TV uygulaması geldi.

Sony PlayStation Vue'nun Apple TV uygulaması geldi.

Sling TV’ye rakip olan Sony, tüm Viacom kanallarını kaybetmiş olsa da Sony, bulut DVR’si rakiplerine kıyasla üstünlük sağlayacak olan geniş satış noktalarına hala inanıyor.

OKU ►  Televizyon seyretme alışkanlığını değiştirebilecek yeni bir uygulama

Buna ek olarak, Sling TV ile karşılaştırıldığında Vue, aynı anda daha fazla cihazda izlemenize imkan tanıyor, böylece kendi cihazları ve televizyon setlerinde farklı programlar izlemek isteyen büyük ailelere daha uygun oluyor.

OKU ►  Televizyon seyretme alışkanlığını değiştirebilecek yeni bir uygulama

Vue ile aynı anda beş cihaz izleyebilirken, Sling’in en iyi planı (Sling Blue) yalnızca 3 eşzamanlı akışa izin vermektedir.

Sony PlayStation Vue'nun Apple TV uygulaması geldi.

NBC, Fox, ESPN, NFL Network ve diğerleri gibi canlı kanalların bulunup bulunmadığı, yaşadığınız yere bağlı olacaktır. Ancak, deneyiminizi tamamlamak için AMC, FX, HBO ve Showtime gibi premium ağlara da ekleyebilirsiniz.

Apple TV uygulamasının kullanımı kolaydır. Üstteki sekmeler, programlama kılavuzu arasında gezinmenize, arama yapmanıza veya ayarlarınızı düzenlemenize izin verir ve basitleştirilmiş düzeni, estetik açıdan Sling TV tarafından sunulan dağınık ara yüzü gezinmekten çok daha kolaydır.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox