Pokemon Go güncellemesi yeni pokemonlar ve Noel Pikachu getiriyor

Pokemon Go güncellemesi yeni pokemonlar ve Noel Pikachu getiriyor

Niantic’nun sadık Pokemon Go oyuncuları için yeni güncelleme süprizi var. Bu güncelleme ile oyuna birçok yeni pokemon da ekleniyor.

Yeni blog yazısında Niantic, bugün başlayarak Togepi ve Pichu dahil olmak üzere Pokemon Gold ve Silver oyunlarına birkaç yeni pokemon eklediğini açıkladı. Şirket ayrıca önümüzdeki aylarda yeni pokemonlarında geleceğini belirtti.

Hepsi bu kadar da değil: Oyun yapımcısı, dünya genelindeki eğitmenlerin kullanımına sunulacak özel Noel Pikachu’sunu da sunuyor.

Bugünden -29 Aralık 2016 tarihine kadar, sınırlı sayıda Pikachu’yu tüm dünyada bulabileceksiniz. Bu Pikachu Noel’i kutlamak için noel şapkası giyiyor olacak!

Birileriyle karşılaştırmak isterseniz, fotoğrafını çekip sosyal medyada hashtag #HolidayPikachu yazıp paylaşmanız yeterli olacaktır.

Niantic ilk zamanlarındaki popülariteyi tekrar kazanmak için geçen birkaç haftadır Starbucks ve Sprint ile ortaklık kurarak ABD’deki seçkin mağazaların PokeStops ve PokeGyms’e dönüştürmek için anlaşmalar yapmıştı.

Oyuna yeni katılacak pokemonların detayları söylenmedi, buna rağmen yakında onları etrafımızda fark etmemize ihtimal var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here