Prison Break 5. Sezon Gösterimde

Date:

Efsane dizi Prison Break 5. sezonu bu sabah Türkiye saati ile 7.30’da FoxCrime kanalında gösterime girdi.

Prison Break 5. Sezon 1. bölüm başladı, Prison Break yeni sezon ilk bölümün tekrarını bu akşam saat 20:30 Fox Crime kanalından izleyebilirsiniz. Michael Scofield (Wentworth Miller ) Prison Break tv dizisi için kurgulanan efsane karakteridir. Prison Break resmi facebook sayfasında filimin 5 dakikalık bölümü yayınlandı. Öldüğü zannedilen Michael Scofield 5. sezonda tekrardan izleyicinin karşısına çıkacak olması izleyiciler arasında heycana sebep oldu. Dizinin takipçileri son iki gündür Prison Break 5. sezonu nasıl izlerim konusunu araştırıyor.

Prison Break 5. Sezon çıktı

Prison Break is back! Watch the first 5 MINUTES right now before Tuesday's premiere.

تم نشره بواسطة ‏‎Prison Break‎‏ في 3 أبريل، 2017

Prison Break 2017 nereden izlenir ?

Dizi sitelerine Prison Break 5. sezon 1. bölümü izlemek üzere yüklenmiş durumda.Dizinin takipçileri, Prison Break 5. sezon 1. Bölüm TR altyazı gelmesini bekliyorlar. Diziyi orjinalinden izlemek isteyenlerin Fox Crime kanalına erişim sağlaması gerekmektedir.

Prison Break 5. Sezon Türkçe altyazılı fragman

Şifreli olan Fox Crime kanalı aşağıdaki platformlardan izlenebilmektedir.

Prison Break 4. Sezon Finalinda neler olmuştu?

Michael ve Lincoln özgürlük için son durakta Christina ve General’le yüzleşir. Bölüm Christina’nın Scylla’nın silindiğini anlamasıyla başlar. Mahone Scylla’nın içindeki bombayı çalıştırır ve içeri koşar. Bomba Downey’yi öldürür. Ancak Christina’nın elinin kımıldadığı görülür. Michael, Lincoln, Sara ve Mahone depoya giderler. Ekip Scylla’yı yok etmeye karar verir. Ancak Kellerman Scylla’nın Birleşmiş Milletlere tek parça hâlinde teslim edilirse tüm ekibin temize çıkacağı teklifini etmek üzere arar. Michael cevaplamadan telefon kapanır.

Lincoln kan kusmaya başlar, bu yüzden ekip onu hastaneye götürür. Hastanede Mahone Sara’yı kollarken Federal Ajanlar tarafından tutuklanır. Sara, Michael ve Lincoln park yerinden çıkmak üzereyken, Ralph arabanın camını vurarak kırar. Michael, Lincoln ve Sara Krantz’ın evine götürülür.

Krantz Sofia’yı rehin almıştır. Sucre ve C-Note gelir ve onları kurtarırlar. Onlar kaçarken Sucre Miami Polisi tarafından tutuklanır. C-Note, Michael, Lincoln ve Sara depoya vardıklarında, Christina’yı orda bulurlar. Christina Michael’a ateş etmek üzeredir ama Sara onu arkasında vurur. Fakat Christina düşerken bir el ateş etmeyi başarır ve Michael’ın yaralanmasına neden olur.

Scylla sonra yetkililere teslim edilir ve herkes normal yaşantısına döner. Michael ve Sara sahilde yürürken Michael’ın burnu tekrardan kanamaya başlar. Sonunda, herkes 4 yıl sonraki yaşantılarında görülür. Mahone Lang’le ilişkiye başlamıştır, Lincoln Sofia ile devam eder ve L.J’ye okul finallerine devam edeceğini anlatacağından söz eder. T-Bag Fox River’a geri döner, C-Note KGK için çalışır ve sade yaşantısında mutludur, Sucre kızının hayatının sorumluluğunu üstlenmiştir ve Don Self hastanede felçli bir biçimde sakinleşmiştir ya da belki de bitkisel hayattadır, Kellerman bir milletvekili olmuştur ve General Krantz elektrikli sandalyeye gönderilir.

Sara çiçek satın alırken Michael diyerek seslenip geç kalcaklarını söylerken görülür, bu sonradan anlaşılır ki oğluna, küçük Michael’a seslenmektedir, sonra oğluna babasına gideceklerini söyler. Gidecekleri yere vardıklarında Lincoln, Sucre ve Mahone onları bekliyordur, oranın bir mezarlık olduğu ortaya çıkar ve hepsi bir mezartaşının etrafına toplanır, sonra mezar taşının üstünde Michael yazdığı görülür, bu onun önceki bir zamanda öldüğü anlamına gelir.

Küçük Michael çiçekleri babasının taşının üzerine bırakıp diğerleri giderken onları izler ve Lincoln origamiyle yapılmış bir kuğuyu çiçeklerin yanına koyar. Sara hafifçe taşa dokunur ve sonra diğerlerinin yanına yürürler, dizinin sonu. Kapanış montajında kullanılan müzik Spiritualized’dan “Lay it Down Slow”‘dir.

Kaynak : Vikipedia

 

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...