E3 2017: PS4’e özel Spider-Man 2018’de çıkıyor

Date:

Spider-Man 

Spider-Man oyunlarının tarihi iniş ve çıkışlarla dolu. Her bir Spider-Man 2 için başlangıçta göz alıcı, fakat sonra sonra büsbütün sıradan olduğu ortaya çıkan Spider-Man: Edge of Time serisiyle karşılaşırız. Sony bu durumu Insomniac’ın geliştirdiği yeni oyunla değiştirmeyi düşünüyor. Yapım aşamasında olduğu konusunda bilgimiz vardı fakat bugün Sony’nin E3 basın konferansı esnasında sergilenen uzun boylu oynanış çekimiyle daha net bir fikir edinmiş olduk.

Sony’nin gösterdiği şey bir çok açıdan ‘Batman: Arkham’ oyun serisine oldukça benziyor. Yukarıdan ani saldılar düzenleyen, ağıyla binadan binaya sıçrayan ve yerde bir dizi kavgalara imza atan Örümcek Adam aksiyonlarıyla bezenmiş oyun. Toplamda gerçekten Batman oyunlarını akla getiren bir içerik mevcut.

Spider-Man

Spider-Man aksiyonu

Fakat Spidey bugünkü çekimin sonuna doğru görüldüğü gibi tepeden tırnağa triklerle donanmış. Full ekranda çökmekte olan bir vinçten hızlı ve çevik bir şekilde kurtulurken, mücadele esnasında SpiderSense’in hareketleri yavaşlamaya başlıyor ve bu esnada siz de ek hareketler yapmak için zaman kazanmış oluyorsunuz. Aslında videonun da gösterdiği gibi oyun cidden limitine kadar performans sergiliyor.

Fakat maalesef 2018 yılı haricinde yayın tarihi ile ilgili net bir bilgi verilmedi. Bununla birlikte Sony son bir gösterim daha yaptı: Spider-Man’in oyun oynanışı çekimi esnasında sergilediği icraati hayranlıkla seyreden Miles Morales. Maskenin arkasındaki adam olup olmadığını göreceğiz.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...