Razer Valerie üç ekranlı dizüstünü duyurdu

Date:

Razer Valerie üç ekranlı dizüstü oyun bilgisayarı

Razer Valerie üç ekranlı dizüstü, çoklu görüntüleme, masaüstü oyun araçları için giderek daha fazla yaygınlaşmakta; çünkü bunlar meraklılar için ekstra görsel zenginlik sağlamakta. Geçmişte grafik olarak güçlü oyun dizüstü bilgisayarları görmüş olsakta, bunlar ekrandan olarak her zaman sınırlıydı. CES 2017’de Razer, oyundaki limitleri değiştirebilecek bir prototip çıkardı. Valerie, üç dahili monitörü bir araya getiren dünyanın ilk dizüstü bilgisayarı.

Razer Valerie üç ekranlı dizüstü duyurdu

Razer Valerie 3 adet 4K Ekran destekliyor

Her ekran, 4K çözünürlük ile 17,3 inç boyutunda, toplam 12K (11520 x 2160) görüntüleme alanına sahip. Ekranlar dahili güç baglantıları ile merkezi kapak kasasından dışarı çıkıyorlar ve NVIDIA’nın Surround View teknolojisi ile güçlendirilmiş 180 derecelik bir görüntüleme alanı oluşturmak için konumlanıyorlar.  Bilgisayarın tüm kabloları dahili olduğundan ekranlardaki güç kablolarını takma endişesi duymuyorsunuz.

Ayrica, Razer Valerie üç ekranlı dizüstü tam işlevli klavyesi, tümüyle alüminyum kasası ve 17 inç Blade Pro işlemci özelliği ile ön plana çıkıyor. Bu, hem HTC Vive hem de Oculus Rift’in donanım gereksinimleriyle tam olarak uyumlu olduğu anlamına geliyor. Bu ekstra donanıma rağmen, Valerie 1.5 inç kalınlıkta ve 5.4 kilodan hafif ağırlıkta. Bu, oyun dizüstü standartlarına göre bile oldukça büyükçe görunsede, beklenendigi kadar ağır değil. Henüz fiyat, CPU, GPU ve bellek gibi önemli özellikler hakkında açıklanan birşey yok.

Serhat Umarhttps://teknoformat.com/author/serhat
Bilgi teknolojileri yöneticisi, yazılım ve Unix / Linux uzmanı... Teknoloji ve internet zamanının büyük bir bölümünü oluşturmasına rağmen, her fırsatta seyahat etmeye, daha önce gitmediği yerleri ziyaret ederek yeni insanlarla tanışmaya çalışıyor.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

YouTube reklamlarında CoinHive JavaScript kripto madencilik kodu tespit edildi

YouTube reklamlarında CoinHive JavaScript kripto madencilik kodu tespit edildi Yeni...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...