Reebok, astronot ayakkabıları üreteceğini açıkladı

Reebok, Boeing Starliner astronotları için ayakkabı üretecek

Bildiğiniz üzere, Reebok International Limited, 1895 yılında İngiltere’de Joseph William Foster tarafından kurulmuş bir spor giyim markasıdır. 1895 yılından İngiltere Bolton’da yerel koşu kulübü üyesi olan Joseph William Foster’ın kendisi için bir çift çivili koşu ayakkabısı yapması ile başlayan Reebok’ın hikayesi günümüze kadar başarılı bir şekilde yol almasını bilmiştir. Öte yandan, Reebok, birçok ünlü kişi ve spor kulübüne de sponsorluk yapmaktadır. Markanın, sponsorluk yaptığı ünlü isimler arasında, Nicole Vaidisova, Jelena Jankovic, Serena Williams, Andriy Shevchenko, Gianluigi Buffon, Thierry Henry, Fifty Cent ve Pharell yer almaktadır. Şimdi ise Reebok, astronot ayakkabıları üretmek için bir adım attı.

Reebok, Boeing Starliner astronotları için ayakkabı üretecek

OKU ►  Samsung’un yeni akıllı telefonu: Galaxy C10’dan yeni görseller ortaya çıktı

Reebok, Boeing Starliner astronotları için ayakkabı üretmek adına David Clark Company ile anlaştı. David Clark Company ile anlaşmayı yaptıktan sonra açıklama yapan Reebok, artık astronotlar için ayakkabı üretecek. Böyle bir adımın neden atıldığına dair söylenen tek şey ise, Reebok’ın astronotlara verdiği değeri göstermek istemesi olarak gösteriliyor. Reebok, üreteceği bu astronot ayakkabılarına, Floatride Space Boot SB-01 adını verdi. Ve, bazı söylentilere göre de, Floatride Space Boot SB-01 astronot ayakkabılarını, astronotlar gelecek yıl yapacakları yolculuklar için, denemeye başladılar.

Reebok tarafından yapılan açıklamaya göre, Floatride Space Boot SB-01 astronot ayakkabılarının, önceki astronot ayakkabılarından pek bir farkı bulunmuyor ancak tabi ki de eskilerine kıyasla yeni astronot ayakkabısı Floatride’lar daha rahat olacak ve direnci de kolay bir şekilde ayarlayabilecek. Ayakkabıların kilitlenmesi de oldukça kolay bir şekilde yapılabilecek.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox