Yapımcı Rebellion oyunu son jenerasyon platformlar için geliştiriyor

Yapımcı Rebellion oyunu son jenerasyon platformlar için geliştiriyor

Oyun yapımcısı Rebellion, 2016 yılında üçüncü kişi bakış açısına sahip, genetik olarak geliştirilmiş bir süper askeri oynattığımız oyun Rogue Trooper’ı yayınlamıştı. Akıllı bir miğfer, tüfek ve sırt çantasıyla donandığımız oyuna yeniden kavuşuyoruz.

Yapımcı Rebellion oyununun yeni versiyonunu (Remastered) son jenerasyon oyun platformları için geliştirdiklerini bir teaser tanıtım videosuyla duyurdu.

OKU ►  EA Battlefield 1'in gelecek DLC'lerinin hepsini açıkladı

2000 AD çizgi roman serisinin okuyucuları zaten oyunu biliyor. Çıktığı sene oyunculardan olumlu puan alan oyunun yeni isminin Rogue Trooper: Redux olacağı duyuruldu

Rogue, Nu Earth’teki en korkulan askerlerden biridir. Ve o biyo-mühendislikle geliştirilmiş askerlerin en sonuncusudur. Ama kaskına yüklenen bioçipler sayesinde üç arkadaşıyla hala konuşabiliyor. Orijinal oyunun oynanış videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Oyun gerçekten ilginç bir konsept ve hikayeye sahip. Rogue Trooper: Redux’un geliştirilmesinde İngiltere’de bulunan TickTock Games oyun stüdyosuyla birlikte çalışılıyor. Oyun Playstation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarına gelecek. Oyunun yeni versiyonunun teaser tanıtım filmini buradan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here