Samsung Galaxy C7 (2017), Bluetooth sertifikasını aldı

Samsung Galaxy C7 2017, Bluetooth sertifikasını da aldı

Akıllı telefon pazarının lider ismi konumunda bulunan Samsung’un Galaxy C7 (2017) akıllı telefonu, Bluetooth sertifikasını aldı. Model, Bluetooth SIG tarafından onaylandı. Buradan çıkaracağımız sonuç ise, cihaz yakın zamanda kullanıma sunulacak. Galaxy C7’nin devam modeli olacak olan Galaxy C7 2017 akıllı telefonun teknik özellikleri hakkında ne yazık ki şu an elimizde herhangi bir veri bulunmuyor.

Samsung Galaxy C7 2017, Bluetooth sertifikasını da aldı

Fakat, yeni Galaxy C7’nin de orta segmentin iddialı modellerinden biri olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Kısa süre önce bazı kaynaklar telefonda Samsung’un yeni nesil sekiz çekirdekli Exynos 7872 işlemcisinin kullanılacağını bildirdi. Tabi bunlar söylentiler arasında. Herhangi bir kesin bilgi taşımıyor. Aynı zamanda, yeni Galaxy C7’de ekranın bir kez daha 5.7 inç FULL HD çözünürlüklü olması da bekleniyor.

Yeni Galaxy C7, Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle çalışacak. Akıllı telefonun tasarımı, önceki tasarımını koruyarak büyük ihtimal metal kasadan oluşacaktır. Galaxy C7 2017 ile birlikte Galaxy C5 ve Galaxy C9 modellerini de aynı dönemde duyurması bekleniyor.

OKU ►  Ford elektrikli SUV ve hibrid Mustang üretecek
OKU ►  Hackerlar Word belgesiyle trojan yayıyorlar

Samsung Galaxy C7 2017, Bluetooth sertifikasını da aldı

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox