Samsung Galaxy S8 kasasında kulaklık girişi olmayabilir

Apple’ın ayak izlerini takip eden Samsung, bu yıl şubat ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S8 kasasında kulaklık girişi olmayabilir

SamMobile’a göre, Güney Koreli üretici gösterişli yeni amiral gemisi cihazını standart ses portu olmadan piyasaya çıkartmaya hazırlanıyor. Bunun yerine, kulaklık şarj ve müzik dinleme imkanı veren bir USB Tip C portuna sahip olacak.

SamMobile, Samsung’un kulaklık girişi alanını nasıl dolduracağı belirsizliğini korurken, şirketin pil kapasitesini artırmak için kullanabileceğini öne sürüyor.

Yeni ekran aynı çözünürlükte kalırken, performansı ve netliği artırmak için Kalem Düzeni (PenTile) düzenini terk edeceği söylentiler arasında.

OKU ►  Samsung Galaxy Note 7 ile ilgili uçuş öncesi uyarılar kaldırıldı

Samsung, Note 7 fiyaskosundaki sansasyonel hatasını telafi etmek için yeni arayışlar içinde.

Diğer şeylerin yanı sıra S8, basınca duyarlı bir ekran paneliyle beraber yenilenmiş bir AI (Yapay Zeka) yardımcısı da bulundurduğu söyleniyor.

Samsung, piyasaya süreceği cihazının özelliklerini doğrulamamış olsa da, telefon üreticisinin yeni Galaxy S8’i bu yılın başlarında Şubat ayında Barselona’daki Mobile World Congress’de görücüye çıkarması bekleniyor.

Samsung ile ilgili diğer haberleri görmek için buraya tıklayın.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox