Samsung Galaxy S8’i ilk siz görmek istermisiniz?

Samsung, Galaxy S8’i bu reklamda sızdırmış olabilir

Samsung’un yeni AMOLED ekran reklamı isimsiz bir telefonla gösterildi, ancak hepimizin beklediği Samsung telefonu acaba bu mu?

Samsung geçtiğimiz günlerde yeni AMOLED ekranlarını gösteren iki farklı reklam yayınladı. Görüntülerin gerçek yıldızı her iki reklamda da görünen gizemli akıllı telefon. Önümüzdeki baharın başlarında duyurulması beklenen Galaxy S8’in, benzersiz bir tasarıma sahip olacağına inanıyoruz.

Bir sonraki Galaxy S telefonu aylardır konuşuldu ve söylentiler çoğaldı. Note 7 felâketinden bu yana Samsung’un çıkaracağı ilk telefon olması sebebiyle tüm dikkatler Samsung firmasında.

Söylentilere dayanarak potansiyel Galaxy S8 görüntülerine ulaştık ve bu reklamlarda izlediğiniz telefona çok yakın görünüyorlar. Elbette, görüntülü reklamlardaki telefon sadece stand-up görüntüsü veya Galaxy olmayan diğer S8 prototipi olabilir, ancak Samsung’un kendisinin görüntülerini yayınladığı model olması dikkatimizi çekiyor.

OKU ►  Samsung Galaxy S8 kasasında kulaklık girişi olmayabilir

Reklamdaki telefon, duyduğumuz S8 söylentilerinden birkaçına uyuyor, örneğin:

  • Üstten ve alttan minimal kenarlıklar ile büyük ekran oranı vardır.
  • Samsung Galaxy telefonunun home düğmesi yok – ayrıca şu anlama da gelebilir
  • Parmak izi sensörü, ekranın içine yerleştirilebilir
  • Ayrıca, telefonun Samsung’un yeni AMOLED ekranlarını tanıtmak için kullanıldığı gerçeği, teknolojinin Galaxy S8’in ekranına girmesini sağlayabilir. AMOLED ekranın 4K çözünürlüğüne sahip olup olmayacağını bilmiyoruz, ancak heyecanla bekliyoruz.
  • Samsung Galaxy S8 hakkında daha fazla bilgi edineceğiz ve önümüzdeki ay gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi teknoloji şovunda Samsung’un bu konuda yapacağı resmi açıklamayı heyecanla bekliyoruz.

Samsung ile ilgili diğer haberleri görmek için buraya tıklayın.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

2 Comments

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox