Samsung, Gear Smartwatch’lar için iPhone uygulamasını duyurdu

Gear Smartwatch’ları artık iPhone cihazınızla kullanabileceksiniz

Las Vegas’taki yılın en büyük Tüketici Elektroniği Teknoloji Fuarı’ndaki yenilikleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Teknoloji her yıl burada başlar.

Samsung, Gear S2 ve S3 smartwatches ve Gear Fit 2 fitness izleyici de dahil olmak üzere Gear giyilebilir aksesuarları için uzun zamandır beklenen iOS uygulamalarını piyasaya sürdü. Bu yeni uygulama, cihazları bir iPhone’la kurmanıza ve eşleştirmenize izin veriyor. Daha önce, Gear cihazlar sadece Android cihazlarla uyumluydu.

Gear, sağlık verilerini de iPhone ile senkronize edebilecek

Samsung, Gear S uygulamasının smartwatch’taki uygulamaları indirebilmesine ve yüklemesine, bildirimleri telefonunuzdan saatinize aktarmasına ve sağlık ve fitness verilerini S Health ile senkronize etmesine izin vereceğini söylüyor. Gear uyumlu uygulaması, iPhone’dan cihaza yapılan bildirimleri ve sağlık verilerini S Sağlık’a senkronize etmeyi destekleyecek.

Yeni uygulamalar, Samsung’un giyilebilir cihazlarına tam bir IOS uyumluluğunu ilk kez getirirken, IconX kablosuz kulaklıklar gibi şirketin tüm ürün yelpazesini hala desteklemiyorlar.

CES 2017’den gelen en yeni haberleri takip etmek için buraya tıklayın.

OKU ►  WWDC 2017: Artık iMessage ile para göndermek çok kolay

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox