Samsung S8 modeli ile telefon piyasasına damga vurmaya hazırlanıyor

Büyük olsa bile köşesiz tasarım sayesinde toplu duracak

Telefonlarla ilgili bilgileri sızdırmakla ünlü Evan “Evleaks” Blass yeni bir haberleri gün yüzüne çıkardı. The VentureBeat’in yazarı Samsung Galaxy S8+’ın detaylı bilgilerini yayınladı. Gelen haberler her ne kadar söylenti seviyesinde kalsa da Blass genelde yayınladığı bilgilerde doğruları söylemesiyle ünlü.

Yayınlanan habere göre en çok ilgi çeken özellik Samsung S8+’ın 6.2-inç’lik ekranla gelecek olması. Bunu Galaxy Note 7 ile kıyasladığımızda yeni telefon ciddi bir büyümeye gitmiş. “Quad HD+” SuperAMOLED ekrana sahip olacak telefonun neredeyse kenarsız dizaynı sayesinde ekran büyüklüğünün kaba durmayacağı ifade edildi. Telefonla ilgili daha önce sızan dizayn konseptleri de bunu kanıtlar nitelikte.

Telefonla ilgili sızan diğer özelliklerin birkaçı sürprizler içeriyor. 12-megapiksellik arka kameraya 8-megapiksellik bir ön kameranın eşlik edeceği ifade edildi. Bununla birlikte telefon 4F LTE desteğiyle birlikte gelecek. Ve göz tarayıcı özelliğide önceki modelde olduğu gibi Samsung Galaxy S8+’de de bulunacak. Şarşırtıcı bir özellik ise kablosuz şarj etme özelliği. 4GB RAM ve 64GB dahili bellekle birlikte harici microSD yuvası pek de şaşırtıcı olmamakla birlikte beklenen özellikler.

OKU ►  İşte Samsung Galaxy S8’in ilk fotoğrafı

Samsung’un geçen sene başına gelen patlayan Note 7 skandalından sonra ders çıkardığını umut ederek resmi açıklamayı iple çekiyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here