Apple beyazından bıkanlara güzel bir alternatif

Apple beyazından bıkanlara güzel bir alternatif

Beyaz AirPod’lar her ne kadar güzel de olsa artık biraz sıkıcılaşmaya başladı. Birileri bunu fark etmiş olacak ki buna bir çözüm getirmiş.

ColorWare firması aslında 2000 yılından beri elektronik cihaz kullanıcılarına hizmet veriyor. iPod’lara renk seçeneğini ilk kez sağlayan firma şimdi de Apple’ın ikonik kulaklıkları “AirPod”ların da renkli versiyonlarını piyasaya sürmeye başladı.

Tabi ki bunun bir bedeli var. Hem de çok da ucuz olmayan bir bedel. Firmanın renklendirdiği AirPod’ların satış fiyatları $289’dan başlıyor. Bu bedelle birlikte ColorWare’in 58 farklı renkteki AirPod’una sahip olabiliyorsunuz. Bu renkerin arasında metalik olanlarda var. ColorWare bununla da kalmıyor. Eğer ekstra $30’ı gözden çıkarırsanız kulaklıkların kabını da boyuyor.

Firma şuanda bir siparişin üretilme süresinin altı hafta olduğunu belirtti. Öyle görünüyor ki fiyatı ne olursa olsun renkli AirPod’ları almak için ciddi bir talep var. Zira ColorWare firması ellerindeki AirPod stoğunun bittiğini ifade etti.

OKU ►  Apple, yüz tanıma sistemi üzerinde çalışan İsrail'li firmayı satın aldı

Bu kadar talep olduğuna göre muhtemelen Apple’da bunun farkındadır. Bu sebeple yakın zamanda Apple’dan renkli Airpod modelleri görmek şaşırtıcı olmayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here