Samsung’un yeni kapaklı telefonu, Galaxy Folder Flip 2 ortaya çıktı

Samsung’un kapaklı telefonu: Galaxy Folder Flip 2

Güney Koreli şirket Samsung, yeni kapaklı telefonu Galaxy Folder 2’nin tanıtımını geçtiğimiz günlerde yaptı. Şirketin tanıttığı Samsung Folder Flip 2’in önceki nesil telefonlardan pek bir farkının olmadığını söyleyebiliriz. Sadece, Folder Flip 2, bünyesinde büyük bir tuş takımı barındırıyor. Samsung, Folder Flip 2 ile kullanıcılarına pembe ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği sunuyor.

Samsung Folder Flip 2’nin teknik özelliklerine bakalım. Flip 2, Android Nougat işletim sistemi ile piyasaya çıkıyor. Telefonun, 3.8 inç bir ekranı var. Ayrıca, 2GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip. Telefon, 1950 mAh kapasiteli bir bataryadan gücünü alacak. Ve, 1.4 GHz dört çekirdekli işlemcisi mevcut. Folder Flip 2’nin arka kamerası 8 megapiksel, ön kamerası ise 5 megapiksel. Fiziksel olarak telefonda eski düzen tuş takımı ve buna ek olarak da sosyal medya ve kamera için özel tuşlar da yer alacak.

OKU ►  AlphaGo'ya adam dayanmıyordu, ekip de dayanmıyor

Samsung’un kapaklı telefonu: Galaxy Folder 2

Samsung Folder Flip 2, öncelikli olarak Çin’de satışa sunulacak. Telefonun 3G ve 4G destekli olmak üzere tam iki versiyonu olacak. Fiyat etiketine gelecek olursak, telefon 260 dolara satışa sunulacak. Telefonun, Türkiye’de satışa sunulması ise şu an da gündemde değil.

OKU ►  Kart oyunu The Elder Scrolls: Legends nihayet iOS ve Android’e geldi

Samsung’un kapaklı telefonu: Galaxy Folder 2

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox