Sirius A, 6 inç dokunmatik ekranlı Windows masaüstü

Sirius A, 6 inç dokunmatik ekranlı Windows masaüstüne kimin ihtiyacı var?

Hollanda merkezli Ockel, dünyanın ihtiyaç duyduğu şeyin, aynı zamanda bir tür tablet olan 6-inç Windows 10 masaüstü bilgisayarı olduğuna inanıyor. Ockel Sirius A henüz işlevsel olmayan prototip CES 2017’de gösterildi. Son modellerin Mayıs ayında startup destekçilerine ulaşması bekleniyor. Sirius A, 6 inç dokunmatik ekranlı Windows masaüstü nü tam olarak ne için kullanacağımızı öğrenmek üzere birkaç ay bekleyelim.

Ockel, gittikleri her yere masaüstü bilgisayarlarını götürmek isteyen kişiler için kredi kartı boyutundaki bilgisayarlar yaparak bu alanda isim yaptı. Sirius B ve Pro sürümünün rağbet görmesi, şirketin hareket halindeyken kullanabileceğiniz bir sürüm oluşturmasına neden oldu. Bu ürün Sirius A, arkada sekiz adet normal boyutlu bağlantı noktası ve dokunmatik ekranli bir cihaz.

Her iki versiyon da tam boyutlu USB ve USB-C bağlantı noktaları, HDMI çıkışı, DisplayPort ve hatta bir RJ45 ethernet girişiyle hareket halinde olabileceğiniz tam gövdeli masaüstü bilgisayarı olarak kullanılıyor. Vanilla sürümü Windows Home’u çalıştırıyor, 4GB RAM ve 64GB Depolama ile birlikte geliyor. Pro sürümü Windows Pro çalıştırıyor, 8GB RAM ve 128GB depolama alanı buluyor. Bununla birlikte, her ikisinde de aynı Intel Atom x7-Z8750 işlemcisini kullanıyor. Şirket pil süresi hakkında tam birşey belirtmesede, bir şarj ile dört saate kadar çalışma süresi tahmin ediliyor.

OKU ►  VR ortamda kredi kartı ödemesi
OKU ►  Sony 25.000 dolarlık projeksiyon üretti

Ockel’in pazarlama müdürü Nathalie van Wijkvliet’in de belirttiği gibi, fikir, ihtiyaç duyulduğunda yanınızda götürebileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir masaüstü yapmaktı. O, “akıllı bir telefon değil, bir tablet değil bir PC” değil, fakat üçünün birleşmesi “dedi. Cihazın bir hastane nöbetindeki doktorlar tarafından veya akıllı bir ev için daha zarif bir uzaktan kumanda olarak kullanılmasını umuyoruz.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox