Snapchat yönetici inanamayacağınız bir sebeple istifa etmiş

Date:

Herkesin para için çalışmadığını kanıtladı

Her hafta San Francisco’dan Los Angeles’e uçmak aynı İstanbul’da oturup Ankara’da çalışmaya benziyor. Sriram Krishnan’da Snapchat’in geliştiricisi Snap Inc.’in yöneticilerinden olmakla düzenli olarak bu yolculuğu yapıyor. En azından pes edene ve istifasını verene kadar.

Daha önce Facebook’ta da yöneticilik yapan Sriram Krishnan ardınca çok büyük paraları bırakarak Snap Inc.’den istifa etti. Bunun sebebi ise ne firma içi kavgalar ne de yönetimsel ayrılıklar. Krishnan’a sadece uzun yolu çekmek ağır gelmiş. Ve dünyadaki en büyük sosyal medya kuruluşlarından biri olan Snap Inc.’deki yönetici pozisyonundan bu sebeple istifa etmiş.

Snapchat’in kısa süre önce halka arz olmasıyla Krishnan’ın istifası birçok spekülasyona sebep oldu. Bu sebeple bir açıklama ihtiyacı duyan eski yönetici attığı tweetle, eşi ve ailesiyle daha çok vakit geçirmek için Snap Inc.’teki işinden istifa ettiğini ifade etti. San Francisco’da kendi işini kuran eşinin yanına bulunamadığını belirten Krishnan, sürekli yol çekmekten nefret ettiğini ve havalimanlarında artık vakit geçirmeyeceği için çok mutlu olduğunu vurguladı.

[irp posts=”8167″ name=”Snapchat telefon üreticiliğine soyunuyor”]

Daha yeni halka arz olan Snap Inc.’in hala alması gereken çok yol var. Ama önü açık. Böyle bir fırsat ve getireceği milyonlarca dolar parayı ailesine tercih etmeyen Sriram Krishnan, dünyanın paranın çevresinde dönmediğini de insanlara kanıtlamış oldu.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...